מבזקים

מה מסתתר מאחורי בלוף המטפחת והמסכות של ביבי

9E91528A-2FBE-40F8-A730-09CCE795BBD0

ההוראה החדשה להסתובב בחוץ עם מסכה על הפנים נועדה בעיקר לעבוד על הצד הפסיכולוגי של האזרח. לסתום לכם את הפה והאף. לא מהנגיף כי זה לא בדיוק יעיל לפי המומחים, אלא שתשתקו ותעשו מה אומרים לכם וגם כדי שלא כל כך תריחו את הצחנה הפוליטית שמתבשלת לכם מתחת לאף. הבדיחה אינה רק על חשבון השרוך הכנוע והתמים שערק מבוחריו ומשותפיו, אלא בעיקר על חשבונכם. אתה, כן אתה.

 

אז אחרי שמוצו כמעט לחלוטין האפשרויות להגביל את חופש התנועה, הזכות להתרועע ואפילו להתפלל נשאר לביבי רק לחייב אותך לכסות חצי פרצוף בפומבי.

 

לא שזה יעיל. להיפך. כשאתה רוצה לעשות סיבוב ולשאוף אוויר במאה מטר המסכנים שהוקצו לך אין בכך שום היגיון בריאותי. ממילא אתה הולך לבד ויכול לדבר רק לעצים.

 

אבל נתניהו מכריח אותך להדביק לעצמך חתיכת בד כסוג של תזכורת שאתה לא בעל הבית של החיים שלך, אלא אתה החייל שלו. פעם חוייבו החיילים והקצינים לחבוש כומתה ומי שלא ציית חטף רפורט מהשוטרים הצבאיים. עכשיו המפקד העליון ישלח לך פקחי עירייה, שוטרים מגובים בחיילים כדי לגעור בך ואף לקנוס אותך ב-500 שקל. לא כייף.

 

אם כן, לקראת הפסח כבר לא צריך לשאול מה נשתנה? האמת היא שלא חובה להסתובב בחוץ עם מסיכות של ממש כי קשה להשיג וממילא אינן יעילות ורק יכולות לחנוק את החובש אותן.

 

מטפחת על החלק התחתון של הפרצוף בסגנון שודדי בנק, תספק את השוטרים והפקחים שתיכף יעוטו על האזרחים עם פנקסי הדוחות הארורים שלהם.

נתניהו עושה הכל כדי לחזק את שליטתו בנשמתכם. האמצעים משולבים ומתוחכמים ומבויימים ביד אומן. בהמשך נספר לכם איך הוא עושה זאת.

 

ותמיד גם אפשר מסכה בדמות השפם האבוד של עמיר פרץ. 

 

ובינתיים גם שר הבריאות ליצמן ורעייתו נדבקו בקורונה, בארה״ב כבר מתים כמעט אלף איש ביממה ומספר הנדבקים בעולם מתקרב למיליון. נתניהו צודק שישראל ממוקמת בצמרת המדינות הפחות נפגעות ושצריך להמשיך ולהיזהר. השאלה היא מה המחיר. ושלא תתחילו להתאבד לי או לאבד את שפיותכם בגלל זה. שימו מטפחת נאה, תהנו מהעניין ותמתינו שהכל הארור יעבור. האפידימולוגי והספינולוגי גם יחד.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

www.news-israel.net

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן