מבזקים

טראמפ מדביק את אמריקה בלאמנות נגיפית

5713CAA8-258C-46B0-B2FB-15D03C91AD93

אמריקה נקלעה לבלבלה. מספר המתים מתקרב ל-120,000, מספר החולים והנדבקים עבר מזמן את שני המיליון, ב-22 מדינות בארצות הברית נרשמו בימים האחרונים גידולים מפחידים במספר הנדבקים, הכלכלה בנסיגה גדולה, הטריליונים שטראמפ זרק לשוק הגיעו לעשירים בלבד, התוצאה נסיגה ומצב הרוח עגמומי והכל עוד לפני פרשת רצח פלויד.

 

עכשיו גם מתברר שבמדינות המובילות בתמותה לא פחות מרבע מן ההדבקות שהובילו למוות היו בבתי החולים עצמם. במחקר אמריקני אחר התברר שמיליונים שמעו לטראמפ וטעמו אקונומיקה כפי שהמליץ כמו גם רכשו ונטלו גלולות של חברת תרופות שיש לו עניין בה.

 

טראמפ הוא אסון לאמריקנים ומתרבים הרפובליקנים המבינים את עומק הצרה שהוא הכניס את העם אליה. בסקרים מצבו של טראמפ לא טוב וביידן מוביל. אבל אסור לשכוח שגם הילרי הובילה.

 

אחרי הכל, לטראמפ יש את מכונת הדפוס ועד נובמבר הוא עוד יסלול לעצמו את ההישארות בבית הלבן לקדנציה נוספת.

 

במקומות רבים בעולם נרשם זינוק מדהים שאינו מותיר ספק: הגל השני מתפרץ ומסוכן. מספר הנדבקים הכולל מתקרב במהירות לשמונה מיליון בהם כחצי מיליון מתים. ההערכה היא שזה יהיה המספר בתוך כשבוע ימים.

 

בסין התפרצות שהביאה לסגירת כל מחוז הבירה בייג׳ינג.

.

ברזיל: 26 אלף נדבקים חדשים ביממה בהם כאלף מתים. עד כה כ-42 אלף מתים בסך הכל וכ-900 אלף נשאים. ברזיל של הנשיא הימני קיצוני עלתה למקום השני אחרי ארה״ב במספר הנדבקים והמתים. הנשיא שאימץ את הזלזול של טראמפ משלם את המחיר.

.

הודו: מספר שיא של נדבקים כ-12 אלף ביממה. מספר המתים מתקרב לעשרת אלפים.

.

רוסיה: כ-9,000 הדבקות חדשות וכ-7,000 מתים בסך הכל. ההערכה היא שהמספרים האמיתיים גבוהים במאות אחוזים.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן