ממשלת החרטא של נתניהו ממוטטת את המשק

אביגדור ליברמן הגדיר היום בדייקנות את האופן שבו מתנהלת מדינת ישראל בימים אלה.

 

בראיון לרדיו אמר שר הביטחון לשעבר: "קיבלנו הדגמה מה זאת ממשלת חרטא. שר האוצר הכין תוכנית כלכלית ובמקביל שר האוצר הרזרבי הכין תוכנית כלכלית משלו.

.

וליברמן ממשיך לחבוט: ״במקביל גם שר הכלכלה מכין תוכנית כלכלית. ב-30 למארס התבשרנו על תוכנית סיוע למשק במעמד ראש הממשלה ומאז סיפרו לנו על שש תוכניות אחרות", אמר ליברמן.

.

בין נתניהו לישראל כץ עבר חתול שחור וביבי התחיל בהשפלתו תוך רמיזות לכיוון ניר ברקת וגרימת סכסוך בין השניים. כמה אופייני לשליט הסכסוכים לצורך שליטה.

.

היום נסגרים אולמות האירועים במסגרת ההגבלות החדשות בית״ר עלית החרדית מרובת הנדבקים הוכנסה להסגר למשך שבוע ימים.

 

וכה אמר יו״ר האופוזיציה, יאיר לפיד:

"נתניהו נכשל לגמרי. זה יום הכיפורים של הממשלה הזאת, בגלל יוהרה, אטימות וניתוק מוחלט. להפיל על פרופ' סדצקי ועל ערן יעקב מרשות המיסים את הכישלון – נתניהו חושב שישנאו את הפקידים במקום לבוא אליו בטענות".

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםברק בכר מאמן מכבי חיפה
המאמר הבאעצירת הקייטנות תפגע במאות אלפי משפחות- הורים וילדים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.