מבזקים

הופעות אומנים מתחדשות במתחמי דרייב אין

9539B398-F6BF-4FAE-A011-79D18D43A5AF

התרבות חוזרת כמו פעם לפני עשרות שנים. משרד התרבות והספורט הגיע להסכמה מול משרד הבריאות לפיה החל מהיום (יום רביעי, ה-22 ביולי 2020) יתאפשר לקיים אירועי תרבות באוויר הפתוח במתחמי דרייב אין.

.

מפיקי האירועים יצטרכו לעמוד בכל הכללים וההנחיות שמשרד התרבות והספורט גיבש יחד עם משרד הבריאות.

.

בהתאם לכללים, למתחם יורשו להיכנס מקסימום של 200 רכבים פרטיים (אופנועים וג’יפים פתוחים לא יורשו להיכנס), כשבניהם יישמר מרחק של 2 מטרים לפחות.

.

רכישת הכרטיסים לאירוע תתבצע מראש, באמצעות הזמנה בדיגיטל בלבד.

*

שר התרבות והספורט ח”כ חילי טרופר: “אנחנו חייבים לוודא שגם בימי קורונה יש תרבות בישראל. אני שמח על הסיכום עם משרד הבריאות ומבחינתי זהו צעד ראשון. אנו פועלים בימים אלו, כדי להשיג אישורים לפעילויות תרבות נוספות.”

.

ועיריית גבעתיים מתגייסת למען אמני העיר. בימים לא פשוטים אלה, ובמיוחד כאשר ענף התרבות והאמנות חווה עצירה כמעט מוחלטת של הפעילות, יוצאת עיריית גבעתיים במבצע למען אמני גבעתיים בכל התחומים.
*

במסגרת המיזם עיריית גבעתיים מתגייסת לקידום יוצרי התרבות והאמנים מהעיר באמצעות “קול קורא ליוצרי תרבות ואומנים תושבי גבעתיים” להצטרפות למאגר אומנים ולהצעת רעיונות לפעילויות.

*
כל אמן תושב העיר אשר יש לו רעיונות כיצד להציג את אמנותו או/ו להעביר הרצאות וסדנאות מוזמן לפנות לעירייה ולהגיש את מועמדתו.
.

עיריית גבעתיים תבחן באמצעות וועדה מקצועית את כל ההצעות והרעיונות למיזמי תרבות אשר יוכלו להתקיים תוך שמירה על הנחיות והגבלות התו הסגול בתקופה מאתגרת זו.
*

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין כי: “אנו עדים למצוקה קשה בענפים רבים אשר משותקים ואינם רואים אופק כלכלי ובמיוחד נכון הדבר לענפי התרבות והאמנות. אנו מנסים ככל יכולתנו לצאת ביוזמות אשר יוכלו לסייע לכל אותם אמנים ואנשי תרבות. קול קורא זה יאפשר לאנשי התרבות להציג את יצירותיהם ולקבל על כך תשלום הגון ובמקביל יוכלו תושבי העיר ליהנות מכל אותם יוצרים מוכשרים שפועלים בקרבנו”.
*

יש לציין שעיריית גבעתיים החלה לפני כשבועיים עם פרויקט מוסיקה בשישי בו נהנו המבקרים הרבים ברחובות העסקים של גבעתיים (ויצמן וכצנלסון) מנגינת הרכבים מוסיקאליים שונים שנגנו במספר מוקדים להנאתם של העוברים והשבים וזכו לשמוע מוסיקה במגוון רחב של סגנונות, ובנוסף היו גם לאורך הרחוב שחקנים מחופשים שהכניסו אווירה משמחת לאורך כל הפעילות.
*

אמנים המעוניינים יכולים לפנות לעירייה.

.

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן