מבזקים

לפי הסקרים נתניהו ייפרד מכסאו בנשיקה

B4AD7329-72EA-42AC-BA15-F23BF21BE644

לפי סקרי השבוע, גם עמוד שידרה חדש כבר לא יציל את בני גנץ וגבי אשכנזי מן ההתרסקות למפלגה קטנה יחסית, בוודאי לא כזו היכולה להכיל ראש ממשלה רזרבי, שרי ביטחון, חוץ, משפטים ועוד ים תיקים היכולים במדינה מתוקנת להספיק לניהולה השוטף ביעילות מתבקשת.

 

בסקר מכון פאנלס המתפרסם במעריב כחול לבן נחתכת לתמיכה חד ספרתית מבחינת המנדטים שלה כשהמגמה הזו מתחזקת ללא אפשרות תקומה. אם הצמד בני גבי יתעקש הוא יוכל במקרה הטוב להיות סוג של ישראל ביתנו. אגב, ליברמן האופוזיציונר הלוחמני שומר על כוחו ואפילו מתחזק ל-9 מנדטים על פי סקר זה.

 

פאנלס לא דייקה בעבר באופן מספק ולכן אנחנו חשדניים באשר למדגם המייצג שעליו נשענות התוצאות שמכון זה מנבא לקראת בחירות, ובכל זאת יש להדגיש כי השבוע נתניהו ממשיך להתרסק והוא כבר עומד על 27 מנדטים, לעומת 36 בבחירות האחרונות.

 

זו גם הסיבה שביבי גייס את אשתו ושלח אותה לראיון הטלפוני ההזוי שהעניקה בתוכנית חדשותית לא מובילה בטלוויזיה. ביבי מתקרבן וכך גם אשתו אבל הספין הזה לא עובד בעיקר לא בקרב הליכודניקים שמבינים כי זמנו של נתניהו עבר.

 

השר לשעבר חיים רמון צפה זאת בדייקנות בריאיון המצויין שהעניק ל- MerkaziTV , זהו ערוץ הריאיונות המיוחדים שלנו העולים גם ליוטיוב. בין האישים שהתארחו אצלנו וכל אחד מהם סיפק סיפורים נפלאים ברמה האישית והציבורית היו בימים האחרונים גם חבר הכנסת לשעבר, דוד מנע הצופה גם הוא את קץ דרכו של ביבי, את פרופסור גבי ויימן מומחה עולמי בתחום התקשורת שחשף את הנעשה בתחום האפל של רשת האינטרנט והפייקניוז, את ג׳ודי ניר מוזס הזועמת על נתניהו ומי ששלפה נגדו בשידור שלנו אצבע משולשת ואת ראש העיר הקודם של חיפה יונה יהב החושף בראיון שעולה עתה את סכנת ההשמדה המרחפת מעל עירו והערים הסמוכות לה בקשר לאסון בביירות. קוראינו מוזמנים להיכנס לצפות, ללחוץ לייק ועל הפעמון ולקבל רמז על הסקופ הבא שלנו.

 

 

נחזור לסקר פאנלס. יאיר לפיד הוא הזוכה הגדול אם יהיו בחירות חדשות עם 29 מנדטים ונפתלי בנט מקבל 16 והוא במגמת זינוק. אולי השניים האלה ישכילו להקים ממשלת אחדות?

 

חלוקת המנדטים:

 

נתניהו 27

לפיד 20

בנט 18

ערבים 15

ליברמן 9

גנץ 9

דרעי 8

חרדים 7

מרץ 7

 

על פי סקר זה המתפרסם במעריב קיים תיקו בין הגושים. במהלך היום נפרסם פרטים על סקרים פוליטיים נוספים.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן