יונה יהב בריאיון ל- MerkaziTV: כך היפלתי את עצמי וגם – חיפה בסכנת הרס ממשית

סדרת הראיונות המדהימה שלנו כאן בעניין מרכזי העולה גם ליוטיוב ממשיכה להכות גלים ולספק סיפורים שאין להחמיצם בעיקר בימי קורונה אלה.

 

הפעם רמי יצהר Rami Yitzhar מארח את ראש העיר הקודם של חיפה יונה יהב, המספר על הסכנה האדירה המרחפת עדיין על העיר, על היחסים העקיפים המיוחדים בינו לבין נסראללה ועל הסיבה האמיתית לתבוסתו בבחירות האחרונות. אגב את עינת קליש רותם הוא ממש לא מחבב אם להיות עדין עם השליטה החדשה של עיר הכרמל.

 

בואו לפגישה של יצהר עם יהב, קחו את הזמן גם לראיונות האחרונים האחרים שעלו עם ג׳ודי ניר מוזס, דוד מנע, חיים רמון, פרופסור גבי ויימן, ורבים נוספים – לחצו לייק ועל הפעמון שיביא לכם רמזים על הסקופים הבאים בתור.

 

 

ולא לשכוח לקפוץ גם הנה:

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמשרד הבריאות מזהיר את הציבור מאחד, דני וידיסלבסקי
המאמר הבאכישלון מהדהד לטראמפ: איראן תתחמש בנשק רוסי וסיני
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.