מבזקים

ענבר אנרגיה – החברה המובילה במהפכת האנרגיה הסולארית בישראל

מעוניינים להקים מערכת סולארית? יש לכם הזדמנות לקבל שירות מחברה ישראלית מובילה בתחומה. מערכות סולאריות פרטיות ומסחריות מייצרות בכל יום כמויות גדולות של חשמל בעבור בתי עסק, מוסדות ובתים פרטיים. אם יש ברשותכם שטח גג גדול – אל תפספסו את ההזדמנות להתקין מערכת סולארית ולהצטרף למהפכה הירוקה.

אם נביט סביב נגלה אנרגיה סולארית בכל מקום. העתיד בתחום האנרגיה שייך ללא כל ספק לאנרגיה הסולארית שמצמצמת את הנזק הסביבתי. בארץ שטופת שמש כמו ישראל אנרגיית השמש היא משאב שלא נוכל להרשות לעצמנו לפספס. כיום כאשר ההגבלות בתחום הוסרו והמחירים ירדו, רבים ממהרים להתקין את המערכות החדישות ולהתחיל להפיק רווחים מאור השמש. משרד האנרגיה פועל לקידום השימוש המסחרי באנרגיית השמש ומעודד בעלי מבנים מתאימים להקים מערכות סולאריות מסחריות גדולות.

 

איך מקימים מערכת סולארית לעסק?

 

על מנת להפיק במהרה תפוקה מקסימלית מהמערכת הסולארית עליכם לבחור בחוכמה בחברה שמתמחה בתחום. השכילו להקיף את עצמכם במיטב אנשי המקצוע ותצליחו להקים מערכת סולארית מסחרית שתניב רווחים ותחזיר את ההשקעה הכספית הראשונית במהרה. המערכת מותקנת על גגות גדולים של מבנים כאשר המטרה היא התקנת כמה שיותר לוחות בפוזיציה שתאפשר קליטת אנרגיה רבה. המקצועיות של צוות המתקינים תבוא לידי ביטוי בבחירת הזווית הנכונה להצבת הלוחות וסידור נכון של הלוחות.

מעוניינים לצאת לדרך ולבחון אופציה של התקנת מערכות סולאריות מסחריות – כאן תוכלו לראות את הפרויקטים של החברה ולמצוא מידע שימושי רב. עם מערכות סולאריות מסחריות תוכלו להפטר מחשבון החשמל ואף למכור את החשמל שהמערכת שלכם מייצרת לחברת החשמל. יש לכם הזדמנות לייצר מקור הכנסה מניב ויציב ל-20 השנים הבאות. ההשקעה באנרגיה סולארית היא השקעה חכמה לטווח ארוך.

 

מה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך?

  1. לא להתפשר על פחות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
  2. התקנה מקצועית ונכונה היא המפתח להפקת כמות מקסימלית של חשמל.
  3. על המערכת לעמוד בתקנים של המשרד לאיכות הסביבה וחברת החשמל. רק מערכות סולאריות איכותיות עומדות בתקנים.
  4. מערכות סולאריות דורשות תחזוקה בסיסית קבועה (ניקיון ושטיפה) וניטור.

איך מתחזקים מערכות סולאריות מסחריות?

 

כעת לאחר שהשקעתם משאבים רבים בהתקנת מערכת אנרגיה סולארית בישראל תרצו להפיק ממנה רווח מקסימלי. על מנת לעשות זאת יהיה עליכם להקפיד על תחזוקה נכונה וניטור מקצועי. בכדי לאפשר ללוחות הסולאריים לקלוט כמות רבה של אנרגיה מהשמש עליהם להיות נקיים מאבק ולכלוך. ניטור מקצועי של המערכת נחוץ לזיהוי מוקדם של שינויים ומגמות בפעילות של המערכת. לשמחתכם, תוכלו להפקיד את תחזוקת המערכת בידיים מקצועיות ולישון בשקט.

תחזוקה של מערכות אנרגיה סולארית היא מקצוע לכל דבר. רק כאשר המערכת שלכם מטופלת נכון התפוקה יציבה והמערכת נשארת תקינה לאורך שנים. עם חברה מקצועית אתם חוסכים לעצמכם גם את ההתעסקות עם הבירוקרטיה מול חברת החשמל והרשויות המקומיות.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן