מבזקים

פיתתה גברים ברשת ואחר כך סחטה אותם

2E3B38B2-DB7E-4190-9F89-5B45A959BE76

המשטרה עצרה הלילה בתום חקירה סמויה, תושבת בסמת טבעון ותושב אום אל פאחם בחשד שסחטו גברים במאות אלפי שקלים, לאחר שתעדו אותם במצלמת רשת, “נענים לחיזוריה” של החשודה באופן מיני.

.
בתום חקירה סמויה בת מספר שבועות חשפה היחידה המרכזית במחוז חוף, פרשית סחיטה מינית באמצעות הרשת שפעלה עפ”י החשד באזור ואדי ערה ועצרה כאמור הלילה 2 חשודים בשנות העשרים לחייהם – תושבת בסמת טבעון ותושב אום אל פאחם.

ראשיתה של הפרשיה לפני כחודש, עם קבלת תלונה במשטרה מאחד הקורבנות, אשר תיאר כיצד התפתה לחשוף את איבריו מול מצלמת הרשת בשיחה עם אישה שיצרה עמו קשר, כאשר לאחר מכן שלחה אליו את התיעוד ואיימה כי תפיץ את הסרטון לאשתו אם לא ישלם סכום כסף של כמה מאות אלפי שקלים.

.

בתוך כך, חוקרי ימ”ר חוף פתחו בחקירה סמויה במסגרתה אתרו עוד מספר קורבנות תושבי ואדי ערה, שנסחטו עפ”י החשד ע”י האישה ושותף נוסף באותה השיטה, לפיה – האישה יצרה עם הקורבנות קשר טלפוני תוך שהיא מציגה עצמה כסוכנת ביטוח ולאחר מכן פיתתה אותם לעבור לשיחה “חברית יותר” המאפשרת שיחת וידאו וכאמור לאחר ששיתפו אתה פעולה וחשפו עצמם בפני מצלמת הרשת באופן מיני, הובהר להם כי תועדו וכעת עליהם לשלם “דמי שתיקה” בסך מאות אלפי שח אחרת הסרטון יופץ אל קרוביהם.

.

אמש, נערכו בלשי ימ”ר חוף להליך מבוקר של מסירת הכסף לאחד החשודים בסחיטה ועצרו את השניים במקביל, כאשר הבוקר יובאו לדיון בבימ”ש השלום עכו בבקשה להאריך את מעצרם.

.

במשטרה מדגישים את חשיבות הגלישה הבטוחה ברשת , הן למבוגרים והן לילדים, וככל שעולה חשד לסחיטה יש לפנות למשטרה.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן