מבזקים

המעבר לאונליין: איזה שירותי מט”ח דיגיטליים כדאי שתכירו

המהפכה הגדולה ביותר של עשרים השנים האחרונות היא ללא ספק המהפכה הדיגיטלית – עידן האינטרנט והסמארטפונים הביא אותנו לעבור לבצע מגוון עצום של פעולות במדיום הדיגיטלי, ברבים ושונים מתחומי החיים. גם עולם הפיננסים והבנקאות נכלל כמובן במהפכה הטכנולוגית המשמעותית הזו, כך שכולנו יכולים כיום להתחבר לחשבון הבנק שלנו מכל מקום ובכל שעה ולבצע מגוון רחב של פעולות, גם אם אנחנו נמצאים בצידו השני של העולם. בקטע הבא נתמקד בתחום של שירותי מט”ח, ומה שניתן לעשות בהקשר זה בעולם הדיגיטלי, במקום בצורה המסורבלת והישנה בה היינו עושים זאת בעבר –

 

המרת כספים מיידית, פשוטה, יעילה ומשתלמת – המרת מט”ח דיגיטלית

כמובן שהפעולה הבסיסית, המרכזית והחשובה ביותר שניתן לכלול בכל הנוגע לשירותי מט”ח, ושעברה שינוי משמעותי בעידן הדיגיטלי, היא זו של המרת מט”ח פשוטה. המרה של מטבעות מסוימים במטבעות אחרים, בחשבון המט”ח שלנו בבנק. כל מי שטס לחו”ל או חוזר לישראל זקוק לשירותי המרת מט”ח, וכך גם אנשים רבים אחרים דוגמת סוחרים ואנשים המשקיעים במטבעות, בדומה לסחורות או מניות.

המרת מט”ח דיגיטלית ניתנת כיום לביצוע מהיר, יעיל ומשתלם ביותר דרך אתר הבנק. במקום להסתובב עם כמויות גדולות של מזומן או לטוס לחו”ל עם חבילות של שטרות לכל הטיול או תקופת השהייה הצפויה, ניתן להמיר בקלות ובמהירות מט”ח אשר ייכנס ישירות לחשבון הבנק שלנו (לרוב יש לוודא כי קיים חשבון מט”ח על שמכם…) באמצעות המחשב או הסמארטפון, ולא להתעסק בכלל עם כסף ממשי אשר עלול להיאבד או להיגנב.

המרת מט”ח דיגיטלית אפשרית גם עבור מי שמעוניין במזומן לקראת הטיסה – ניתן לבצע את ההמרה באופן דיגיטלי, במהירות ובפשטות, ולאסוף את המט”ח במזומן בשדה התעופה ממש לפני העלייה למטוס, או בסניף הבנק כמה ימים לפני הטיסה עצמה

 

לעשות סדר בעניינים ולקבל את העסקה הטובה ביותר – מחשבון המרת מט”ח

מלבד לביצוע פעולות שונות דוגמת המרת מט”ח דיגיטלית, ניתן להשתמש בשירותי מט”ח דיגיטליים גם לצורך קבלת מידע, בירור בנוגע לשערים והתעריפים הטובים ביותר עבורנו ובאופן כללי – על מנת לעשות סדר בעניינים בכל הנוגע למט”ח ולצורך שלנו בהמרתו.

לדוגמה, באמצעות מחשבון המרה מקוון, אותו תוכלו למצוא באתר הבנק, ניתן לחשב בדיוק כמה כסף אנחנו אמורים וצפויים לקבל בעבור השקלים שלנו (או להיפך), לברר מהי הכדאיות של המרה בין שני מטבעות זרים, להבין מהם השערים הנוכחיים ומהם שערי ההמרות המוצעים לנו, לקחת בחשבון בחישוב את העמלות שנצטרך לשלם בעבור המרת המטבע ועוד.

בקיצור – מדובר בדרך מצוינת להשתמש בשירותי המט”ח הדיגיטליים הזמינים כיום עבור כולנו, על מנת לעשות לעצמנו סדר בעניינים בכל הנוגע לחשבונות המט”ח שלנו או לקראת נסיעה קרבה לחו”ל, כך שנוכל לקבל את עסקת ההמרה הטובה ביותר עבור הכסף שלנו.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן