מבזקים

כך תכינו את הבית להדברת פשפשים

סובלים מפשפשים בבית? אין ספק שמדובר באחד המזיקים העקשניים ביותר, כזה שבמידה ולא תדבירו אותו מיד עם הופעתו הוא עלול לגרום לכם צרות צרורות.

 

במאמר הבא נסביר איך מכינים את הבית לקראת הריסוס וגם, איך בוחרים מדביר אמין להדברת פשפשים?

 

אפשרו גישה נוחה למדביר

מכיוון שלפשפשים יש נטייה להסתתר באזורים צרים מאד, כמו רהיטים או קפלי מזרונים, עליכם לאפשר גישה נוחה למדביר על מנת שיבצע ריסוס נגד פשפשים בצורה יעילה.

 

במקומות צרים אלה הפשפשים נוהגים למצוא מסתור נוח ומאגר מזון אורגני נפלא, שממנו הם בדרך כלל נעים במהירות על מנת למצוא אתכם, למצוץ את דמכם ולהסתלק ליעד הבא.

 

הזיזו את הפריטים הקרובים ביותר לקיר, את השידות, הספות והמיטות למרחק של לפחות 30 סנטימטרים מהקיר, על מנת שלמדביר תהיה גישה נוחה לאזורים הללו.

 

פנו תכשירי הגיינה

פנו את כל תכשירי ההגיינה מהמקלחת והשירותים, על מנת שהריסוס לא יבוא איתם במגע בכל דרך שהיא. פנו את משחות השיניים, מברשות השיניים והמגבות מחדר המקלחת למקום בטוח וסגור.

 

פנו צעצועים ומשחקים

במידה ויש לכם ילדים קטנים בבית, הטיפ הזה מיועד במיוחד בשבילכם. פנו את כל הצעצועים והמשחקים למקום בטוח וסגור, על מנת שהריסוס לא יבוא איתם במגע.

 

יש לכם תינוק בבית? זה הזמן לפנות את כל הצעצועים שלו ואת משטחי הפעילות עליהם הוא נוהג לבלות את זמנו. פנו את הבקבוקים והמוצצים שלו למקום בטוח במיוחד.

 

אגב, אם אכן יש לכם תינוק זוחל בבית, עדכנו על כך מראש את המדביר וודאו האם עליכם לבצע הכנות נוספות מעבר לאלה שציינו למעלה.

 

בכל מקרה, ודאו מראש עם המדביר תוך כמה זמן תוכלו לחזור הביתה בתום ההדברה. כמו כן, לפני שאתם ממהרים לחזור לשגרה, פתחו את כל החלונות ואווררו את הבית על מנת לאפשר לרעלים להתפוגג כמה שיותר מהר.

 

איך בוחרים מדביר אמין?

ראשית, מומלץ להזמין מדביר מוסמך בעל רישיון רלוונטי לסוג ההדברה שאתם צריכים לבצע בבית. מדובר למעשה במדביר שעבר הכשרה מתאימה וקיבל את הרישיון שלו מטעם המשרד להגנת הסביבה.

 

איך יודעים שהמדביר מוסמך? בקשו ממנו את צילום רישיון המדביר שלו מראש, כנסו לאתר של המשרד להגנת הסביבה, שם תוכלו למצוא מאגר שכולל את כל המדבירים המורשים בארץ.

 

חפשו אותו ברשימה הזו ובמידה והוא נמצא בה, אתם יכולים להזמין אותו בראש שקט.

 

לפני שאתם מזמינים את המדביר, ודאו איתו שבתום ההדברה הוא משאיר לכם עלון מקצועי המפרט באילו חומרים הוא השתמש, מה רמת הרעילות שלהם ותוך כמה זמן תוכלו לחזור הביתה.

 

בנוסף, ודאו שהוא מספק לכם אחריות על ההדברה, כאשר על גבי כתב האחריות הוא צריך לציין לכמה זמן היא תקפה או לחלופין לכמה ביקורים הוא מתחייב לבצע עד שהפשפשים יודברו לחלוטין.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן