מבזקים

שלוש דרכים לחסוך בהוצאות התפעול של העסק

משבר הקורונה הביא עסקים רבים לחשב מסלול מחדש ולבחון את תמהיל ההוצאות התפעוליות, כאשר הוצאות תפעוליות קבועות צומצמו או נותבו לאפיקים, המאפשרים גמישות גבוהה יותר, הנה שלושת הדרכים הרווחות ביותר, שמאפשרות לעסקים בהיקף קטן ובינוני לחסוך בעלויות השוטפות באמצעות מיקור חוץ של שירותים.

 

אחסנה

 

השכרת מחסן היא לא עניין של מה בכך, עלויות ההשכרה כוללות: מערכת וידאו במעגל סגור, אמצעי אבטחה כמו שמירה, מנעולים, סורגים, ארנונה וחשמל ולעיתים חניה. מחסן הממוקם בחנות במרכז העיר מאפשר מחד נגישות גבוהה לאורך שעות היממה אך עם מגבלות של חניה, צפיפות, פקקים וסכנת גניבות. כמו כן, ההשכרה יא לחלל קבוע ללא כל קשר להיקף התכולה וכדי למקסם את המרחב בעל המחסן נדרש להתקין מידוף, להקפיד על ניקיון ולבצע הדברה תקופתית. עסקים המעוניינים לייתר את הצורך לתחזק את המחסן וליהנות מהיתרון לגודל בוחרים לשכור מחסן להשכרה בפתח תקווה בקרבה לצירים מרכזיים. שירות זה מייצר עבורם גמישות רבה:

  • המחסן מתוחזק באופן שוטף על ידי צוות מקצועי שנוכח במקום לאורך שעות היממה (בהתאם לשוק העבודה הישראלי)
  • תחזוקת המחסן כוללת- אבטחה, ניקיון, הדברה, אספקת אמצעי כיבוי, העמדת אמצעי שינע ידניים וממוכנים, המופעלים על ידי צוות המקום, שירותי הובלה, פריקה והעמסה
  • אבטחה 24/7 עם חיבור למוקד ביטחון
  • הפעלת מתחם האחסנה עלפי היתר ייעודי מהרשות המקומי ואישורים מטעם משרד הבריאות, משטרת ישראל ומערך כיבוי האש המקומי
  • תאורה, אוורור, יחידות בהתאמה אישית ובהתאם לצרכים המשתנים של העסק
  • שירותי הובלה נלווים על ידי אנשי מקצוע אמינים, שעובדים בקביעות עם צוות המחסן.
  • ללא תקופת התחייבות ועם אפשרות לסיום חוזה השכירות בטווח המיידי.

שירותים מנהליים

 

זמן שווה כסף, וזמן הוא המשאב המשמעותי ביותר לעסקים קטנים הנשענים על מספר מצומצם של עובדים. העברת שירותי משרד למיקור חוץ חוסכת לעסקים את הזמן ומאפשרת ליהנות משירותים מקצועיים ללא כל צורך להעסיק עובדים באופן ישיר. התשלום נעשה כנגד חשבונית ואם מדובר על נותן שירותים שהוא עוסק מורשה, ניתן אף להזדכות על המע”מ. כיום ניתן למצוא ספקים רבים, הנותנים שירותים כמעט בכל תחום החל משירותי מזכירות, תיאום שיחות, גביה, ניהול חשבוניות, דיווחים לרשויות המס, תיאום פגישות, מכירה טלפונית, ביצוע סקרים וכלה בשירות לקוחות במיקור חוץ המאפשר אף לפתור תקלות טכניות ראשוניות ולתת מענה ללקוחות בזמן אמת.

 

קיצור זמני השירות ללקוח

 

משבר הקורונה הקפיץ את היקף ההזמנות המבוצעות במרשתת במאות אחוזים אך גם האריך את זמני ההמתנה למשלוח. עסקים רבים מצאו דרך להתגבר על זמני ההמתנה על ידי התקשרות לשליח מקומי, האחראי על שילוח הזמנותיהם בטווח של שלושה ימי עסקים. בימים טרופים אלו, שרבים נמצאים בבידוד או לפני / אחרי סגר- משלוח מהיר בהחלט מצליח להמתיק את האווירה ולהעלות את קרנו של בית העסק בעיני הלקוח.

המאמר באדיבות אחסון בריבוע, המציעה מחסנים להשכרה בפתח תקווה והסביבה.

 

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן