גנץ מודיע שוב: בקרוב – בחירות

אחרי שהבין והפנים שאין שום סיכוי שנתניהו יעמוד בהסכם הרוטציה ויאפשר לו להיות ראש ממשלה אפילו לא לחמש דקות, גנץ אמר זאת מפורשות לחברי סיעתו והיום הוא אומר מפורשות שהבחירות באופק מעבר לפינה.

 

כחול לבן בראשותו מתחזקת בסקרים ל-11 מנדטים לפחות ובסקרי העומק יכולה להגיע אפילו ל-15. גנץ ואשכנזי צברו ניסיון מיניסטריאלי מסויים ובעיקר הבינו איזה שותף נכלולי וחסר מעצורים עומד מולם. לכן, הוחלט לא לתת לביבי להצדיך ללכת להם על הראש ולהשפילם.

 

היום אמר גנץ: "שעון החול הזה הולך ואוזל. כששעון חול הולך להיגמר, אף אחד לא יודע מתי הגרגר האחרון יורד, אבל אנחנו ממש לקראת הקצה שלו".

.

גנץ אמר עוד בסיור בירושלים עם שר המשפטים אבי ניסנקורן כי "תהליך העברת תקציב הוא אורך זמן ואם אנחנו לא רואים שהוא מתחיל ולא רואים שהוא מתקדם אז אנחנו מבינים שהוא לא יקרה ולכן זה עניין של לא הרבה זמן".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםרחפן צילום של החיזבאללה הופל בשטח ישראל
המאמר הבאטראמפ הוביל ל-201,000 נדבקים ביממה. מפחיד!
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.