מבזקים

הכנה לחורף: מה חשוב לדעת על סגירות חורף ופרגולות?

עונת החורף כבר שוב כאן איתנו, ולמרות שהחורף הישראלי אינו מהקרים ביותר בעולם, עדיין כדאי להתכונן כמו שצריך לכמה חודשים של קור (יחסי), לא מעט גשמים וגם כמה סופות וסערות חזקות יחסית. אחד מסוגי ההכנות הנפוצים ביותר עבור אינספור בתים ודירות גם יחד הוא ביצוע של סגירת חורף, כמו גם פתרונות הצללה וקירוי המתאימים גם להגנה מפני גשמים (ולא רק מפני קרינת השמש בקיץ…). מה חשוב לדעת ולקחת בחשבון בכל הנוגע לסגירות חורף ולפרגולות כחלק מהכנת הבית לחורף?

 

פרגולות המתאימות גם לחורף – פרגולה היא מפתרונות ההצללה הנפוצים ביותר בישראל, וניתן למצוא אחת כזו באינספור חצרות וגינות. בהקשר של הכנה לחורף ומאחר ופרגולה מהווה לרוב דווקא פתרון קיצי להגנה מפני השמש, כדאי לדעת כי לפחות חלק מסוגי הפרגולות יעילים ביותר גם עבור הגנה חורפית, מפני גשם, רוחות וכו’. אלו הן לרוב פרגולות אלומיניום, אשר בכל מקרה הופכות בשנים האחרונות לסוג הפרגולה הנפוץ והמבוקש ביותר בישראל. הסיבות לכך רבות ושונות, אך ביניהן ניתן למנות גם את העובדה כי האלומיניום הוא חומר עמיד וחזק ביותר אשר אינו מחליד, ולכן יכול בהחלט לעמוד בפני כל פגעי מזג האוויר של החורף ושל הקיץ גם יחד. פרגולות אלומיניום אטומות יכולות לספק תשתית והכנה מצוינת לסוגים שונים של סגירות, אשר יחזיקו מעמד בצורה טובה לאורך החורף כולו.

 

סגירת חורף למרפסת – בבתים ודירות רבות סגירה של המרפסת יכולה להוות פתרון מעולה לחורף, שכן מדובר בהרחבה בפועל של שטח הבית/דירה, באופן המאפשר להשתמש בשטח זה לכל אורך השנה וגם בעונה הגשומה והסוערת. בהקשר של סגירה למרפסת חשוב מאוד שלא לחתוך פינות ולעשות “קומבינות” למיניהן, אלא לעשות סגירת חורף מקצועית, “כמו שצריך” (כלומר, בסיוע אנשי מקצוע וחברה המתמחה בתחום). רק באופן זה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המרפסת שלכם תישאר יבשה לכל אורך החורף, וכי תוכלו לחמם אותה בצורה אפקטיבית באמת.

 

פרגולות אלומיניום אטומות כהכנה לסגירת חורף – כבר ציינו את פרגולות האלומיניום והעמידות הגבוהה שלהן בפני פגעי מזג אוויר שונים, כמו גם את סגירת החורף למרפסת. אך סגירות חורף ניתן לעשות לא רק במרפסת ולא רק על גבי תשתית בנויה קיימת של הבית (דוגמת המרפסת), אלא גם במקומות אחרים. ספציפית, פרגולת אלומיניום יכולה לשמש כתשתית מושלמת עבור סגירת חורף, הן בגלל החוזק המבני והיציבות של פרגולה מסוג זה והן בגלל היכולת לאטום את הפרגולה בצורה הדוקה ומושלמת. כך, ניתן להקים פרגולת אלומיניום בחצר הבית, בגינה, במרפסת או בכל מקום אחר, ולאחר מכן לסגור אותה בסגירת חורף ייעודית על מנת לקבל בעצם חדר חדש לכל דבר ועניין, בו ניתן לשהות ולהשתמש גם במהלך הגשמים והסופות של החורף.

 

לסיכום, פרגולות אלומיניום וסגירות חורף למיניהן יכולות לשדרג את הבית משמעותית לקראת החורף ולהרחיב את השטח העומד לרשותנו. עשו זאת כמו שצריך ובפנייה לחברה מקצועית המתמחה בתחום זה, אם ברצונכם ליהנות באמת מהפרגולה/סגירה שלכם במהלך הימים הגשומים והקרים ביותר של החורף.

*** היכנסו לקטלוג פתרונות סגירת חורף ופרגולות אטומות באתר סקיירופ המציעה פתרונות הצללה בהתאמה אישית.

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן