הכישלון הקולוסאלי של נתניהו וגנץ: 3,600 נדבקים באחוזים מטורפים

הלילה בחצות מסתיים סוף סוף הפיאסקו הזה הקרוי ממשלת נתניהו הביזיונית. זה קורה אחרי שנתניהו רקח קומבינות מגונות מהסוג השפל ביותר אך זה לא עבד בזכות כמה וכמה ישרי דרך בכחול לבן שלא נתנו ידם לתרגיל המסריח התורן של ביבי בסיועם הנדיב של גנץ ואשכנזי.

 

אל סימלי שקץ הביזיון ותחילת הסוף הסופי של שלטון האיימים של נתניהו מתחולל ביום שבו נתגלו כמעט 3,600 חולים חדשים באחוזים מפחידים לגמרי.

 

משרד הבריאות מוסר:

3,594 בני אדם אובחנו בקורונה ביממה האחרונה בישראל – מדובר במספר הנדבקים הגבוה ביותר מאז חודש אוקטובר. בכך, עלה מספר המאומתים מפרוץ המגיפה ל-380,095, מהם 27,628 חולים פעילים. בבתי החולים מאושפזים 857 בני אדם, מתוכם 472 חולים במצב קשה ו-119 מונשמים. נכון להיום, מתו 3,111 חולי קורונה בישראל. אתמול, נערכו 86,857 בדיקות ו-4.2% מהן נמצאו חיוביות.

.

ואל תשכחו שבכיר המתנגדים להגבלות הם הפוליטיקאים הקטנים בליכוד שהתנגדו להגבלות על המסחר.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכץ מנסה להעביר תקציב צולע לתקופת מערכת הבחירות כדי לסייע לנתניהו
המאמר הבאמג״ב בפעולה: נתפסו גנבי אבוקדו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.