מבזקים

איומי נתניהו לא הפחידו את גנץ: בוטלה השבתת כיתות ה׳-י׳

A6A89BB6-2D47-46CF-86C3-CA8A22D412A9

ועדת החינוך של הכנסת החליטה לבטל את תקנת נתניהו המטופשת וקבעה שגם תלמידי כיתות ה’-י’ ימשיכו בלימודיהם במהלך הסגר המיותר. הסגר האמיתי חייב להיות מוטל על מרכזי התחלואה החרדיים והערביים. אחא שנתניהו ממשיך להיות האסקופה הנדרסת של הירדים מטעמים אישיים פסולים. מי שהורה להפר את פקודת הסכלות של נתניהו היה בני גנץ. 

.

ח”כ רם שפע, יו”ר ועדת החינוך, התרבות והספורט בפתח הישיבה שעוסקת בדיון בתקנות הקורונה לקראת הסגר השלישי: קיבלתי איומים ושיחות הפחדה לפני הישיבה*; *הילדים שיושבים בבית כל היום משלמים מחיר כבד מדי*

.

ח”כ רם שפע, יו”ר ועדת החינוך: “בסוף השבוע האחרון הממשלה קיבלה החלטה על סגר שלישי ואחת המשמעויות שלו היא סגירה מסוימת של מערכת החינוך. ועדת החינוך הציגה בחודשים האחרונים קו מאוד ברור על פיו אם נגיע לסגר שלישי מערכת החינוך צריכה להשאר פתוחה. אני שמח שמשרד החינוך והממשלה הבינו שלפחות את הגנים ישאירו, אבל מבחינתי זה ממש לא מספק ואין שום סיבה שילדי ה’ עד י’ יישארו בבית לתקופה של חודש לפחות. השורה התחתונה של הישיבה הבוקר ברורה – אנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים לקבל מענה חינוכי לה’ עד י'”

.

ח”כ שפע סיפר שקיבל שיחות הפחדה מגופים מסוימים לבל יגרום לפתיחת מערכת החינוך. לדבריו, הילדים שנמצאים בבית מול הזום במשך יום שלם משלמים מחיר כבד מדי ואין סיבה לכך.

מירום שיף יו”ר הנהגת ההורים הארצית: “פונה אליכם בשם מיליון וחצי הורים. זה הזמן לעצור את התקנות הנוראיות האלה ולהחזיר את התלמידים ללמידה כפי שהיתה עד עכשיו.”

.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן