בחלומו המרד מצליח: טראמפ נשאר לנצח בבית הלבן והוא בבלפור

תם עוד פרק אפל במיוחד בתולדות הדמוקרטיה העולמית. אבל ההשלכות יהדהדו עוד זמן רב ולא יישכחו בנקל.

 

זה לא מנותק מהמצב כאן. שר החוץ אשכנזי וגדעון סער הגיבו כראוי ונתניהו בולם את פיו ושותק. זוועת בלפור במירעה.

 

כי זאת לדעת:

בחלומו, החבר שלו טראמפ מצליח לחולל מרד וגם הוא עושה בלאגנים אחרי הבחירות ונשאר בבלפור בכל מחיר.

.

בפועל, הגורל שניהם כבר נחרץ ורק הם וקומץ אווילים כאן ומעבר לאוקיינוס אינם מבינים זאת.

.
ביבי גמור בדיוק כמו טראמפ. לפחות ההוא הולך לשחק גולף וזה בדרך למעשיהו.

.

 

שר הביטחון בני גנץ התייחס למהומות שפרצו בוושינגטון הלילה ואמר כי "האירועים אמש בארצות הברית, מזעזעים ופוצעים את ליבו של כל מי שמאמין בדמוקרטיה, ובמוסדותיה".

.

לדבריו, "לצערי, גם בישראל, אנו עדים לניסיונות לפגוע בלגיטימציה של החלטות גורמי אכיפת החוק, מערכת המשפט ומאמצים להשתלח במוסדות הממלכתיים שלנו ולפגוע באמון הציבור בהם.

.

כדי שלעולם לא נגלוש למצבי קיצון של אי קבלת ההכרעה בעם או פסקי דין, כל מנהיג בישראל ובעולם, חייב להצהיר בקול ברור: יהיו אשר יהיו ההחלטות – נקבל עלינו תמיד את הכרעת העם, פסקי הדין של בתי המשפט, והצבעות הכנסת".

.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםחולדאי משתולל: פיטר את סגניתו באופן מביש
המאמר הבאדרעי ניצל משוחד ונשאר עם עבירות מס
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.