הבשורה: החיסון של פייזר מגן גם מהמוטציה הבריטית

קבלו בשורה: פייזר הודיעה כי מדעניה מצאו כי החיסון יעיל גם נגד המוטציה הבריטית. בישראל הביאה רשלנות איומה של נתניהו ומירי רקב לחדירת המוטציה והבריטית ולהתפשוטתה המהירה וכיום היא הגורם המרכזי בהידבקותם של צעירים ונשים הרות.

.

בינתיים גוברת ההתעניינות העולמית בחיסון של פייזר זאת בזכות ההצלחה הישראלית. הדרישה לחיסון שוברת שיאים וישנן מדינות כמו איטליה למשל המאיימות בתביעות משפטיות נגד פייזר בשל עיכובים באספקת החיסונים.

 

אצלנו, נמצאו אתמול כ-8,200 חולים חדשים באחוזים חיוביים גבוהים מהרצוי. קיימת אמנם מגמת התמתנות מה אך עדיין המצב רחוק מלהשביע רצון. הסגר הנוכחי יוותר עד סוף החודש ורק אז יוחלט האם להמשיכו.

 

המגמה החיובית הניכרת כלפי חוץ היא ההבנה המחלחלת למגזר החרדי בדבר קטלניותה של המחלה למי שמתקהלים. מה שלא עשתה ההסברה, מה שנכשלה בה המשטרה – עושה פחד המוות המתחיל  לחלחל לחברה החרדית.

 

עניין מרכזי

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםביידן ביטל מיידית צווים זדוניים והטיל חובת עטיית מסכה
המאמר הבאעופר שלח, מתי תבין שאתה מיותר לפוליטיקה הישראלית?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.