מבזקים

לינקים לאתר

ככל שעולה הצורך של יותר ויותר אתרים לקדם את עצמם במנועי החיפוש ובמיוחד בגוגל, כך עולה גם הקושי להשיג את המטרה. כך זה עובד בכל תחומי החיים וזה לא שונה בתחום של קידום אתרים. אם בעבר היה מספיק לכתוב כמה מאמרים בכל חודש ולשלב בהם את ביטויי המפתח המתאימים, היום זה רק המינימום ההכרחי. יחד עם זאת, ישנן פעולות קידום שנחשבות לחשובות ואפקטיביות יותר מאשר אחרות ואחת מהן היא יצירת לינקים לאתר. מה זה בדיוק אומר? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זאת אומרת לינקים לאתר?

בתוך האתר שלכם יכולים להיות שני סוגים של לינקים. הסוג הראשון הוא לינקים פנימיים המיועדים לסייע לגולש לנווט מעמוד לעמוד בתוך האתר עצמו. הסוג השני הוא לינקים חיצוניים המיועדים לסייע לגולש לנווט מהאתר שלכם לאתרים חיצוניים, שיכולים לספק לו ערך. כך למשל, כל תפריט האתר שלכם הוא אוסף של לינקים פנימיים המפנים לדפי השלד המרכזיים של האתר. באתר של משרד עורכי דין בתחום החברות, סביר להניח שניתן יהיה למצוא אוסף של לינקים חיצוניים המפנים למשל לאתר של רשם החברות, של רשות המיסים, של משפט נט וכן הלאה. בנוסף לשני סוגי לינקים אלה, שגם הם חשובים מאוד בדירוג האתר שלכם בידי גוגל, ישנו סוג נוסף אחד של לינקים לאתר, חשוב עוד יותר: לינקים נכנסים.

 

מהם לינקים נכנסים?

לינקים לאתר או קישורים נכנסים הם קישורים המופיעים באתרים אחרים ובלחיצה עליהם מפנים את הגולש אל האתר שלכם. המשמעות של לינקים אלה בעיני מנועי החיפוש היא שהאתר המפנה אליכם, ממליץ לגולשים שלו להגיע אל האתר שלכם כדי למצוא מידע או מענה לצרכים שלהם ומבחינת מנועי החיפוש מדובר בהמלצה לכל דבר ועניין. אם ישנם הרבה אתרים שמפנים אליכם באמצעות לינקים נכנסים, זה אומר שיש לכם הרבה ממליצים. ככל שהלינקים האלה מגיעים מאתרים יותר גדולים ויותר חשובים, כך זה אומר שההמלצות הן יותר קונקרטיות ויותר בעלות משמעות. עם הלינקים הנכנסים הנכונים, בניהול הנכון ובמינון הנכון, תוכלו לקפוץ היישר אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל, אבל זה דורש תכנון וביצוע מאוד מקצועיים.

 

איך מייצרים לינקים נכנסים?

כאמור, כדי לקדם את האתר שלכם אתם רוצים לשלב מגוון רחב של סוגי לינקים לאתר כמו כן את חייבים לדאוג לכותבי תוכן מקצוענים המבצעים עבורכם שירותי כתיבת תוכן לאתר הלינקים הם הדם של האינטרנט והם אלו שיוצרים את הדינמיקה בתוכו. ככל שיש באתר שלכם יותר לינקים פנימיים, זה אומר שהאתר שלכם יותר עשיר במידע, בתוכן ובאפשרויות לגולש. ככל שיש בו יותר לינקים חיצוניים, זה אומר שהאתר שלכם מחובר טוב יותר לשוק. על כן, בשילוב לינקים לאתר חשוב לבנות את כל סוגי הלינקים ולא להתמקד אך ורק בלינקים נכנסים. ובכל זאת, איך בונים את הלינקים הנכנסים האלה? ובכן, תחילה חשוב מאוד לתכנן את הדברים בצורה נכונה ולבצע אותם בצורה אותנטית. גוגל מודעת לכך שאתרים רבים רוצים לבנות המון לינקים לאתר אבל מבחינתה חשוב שהלינקים האלה יהיו אותנטיים לחלוטין. אם גוגל מזהה חוסר אותנטיות, היא מתעלמת ואף יכולה להעניש בדחיקה לדפי תוצאות החיפוש האחוריים.

מה שאתם רוצים לעשות הוא להתחבר לגורם מקצועי שמתמחה בקידום אתרים ובמיוחד בנושא של לינקים לאתר. גורם מקצועי זה יבנה עבורכם תכנית קישורים כוללת וייצר לכם פלטפורמות לייצור לינקים בצורה אותנטית. פלטפורמות אלה נשענות בעיקר על בניית כתבות תוכן בהן משולב לינק שמפנה אל האתר שלכם ומפורסם באתרי תוכן מגוונים, אבל כאמור, הדברים צריכים להתבצע בצורה מקצועית וזהירה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן