ח״כ קרא: כל האמת מאחורי עיסקת נתניהו – אסד – פוטין

חבר הכנסת איוב קרא, בעבר גם שר מקורב ואיש רב פעלים בזירה הערבית, אומר בראיון ל- MerkaziTV  ול״עניין מרכזי״ כי העיסקה ההומניטרית הנרקמת עם סוריה בתיווך רוסי היא רק קצה הקרחון ובהחלט אפשרית בהמשך הפשרה והתקרבות של ממש ביחסי ישראל וסוריה.

 

לדעת קרא אסד היה רוצה לראות את האיראנים מחוץ לארצו וכי הוא מבין עתה כי כדאי לו להגיע לעיסקה עם נתניהו שתבצר את שלטונו.

 

בראיון לרמי יצהר אומר קרא גם כי יש דרך חד משמעית וברורה לחסל את העולם התחתון במגזר הערבי והיא הדרך הכוחנית. לדבריו, ללא מימוש באמצעים כוחניים הסכנה מאיימת לא רק על החברה הערבית אלא על ישראל כולה.

.

הראיון הוא עוד אחד בסדרת עשרות הראיונות שקיימנו בענייני היום וברומו של עולם. מוזמנים לצפות ולהנות, לעשות לייק אם אהבתם, ולתת לחיצונת על הפעמון כדי לדעת מי המרואיין הבא שלנו.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי MerkaziTV

שיתוף:
מאמר קודםרוני לוי מאמן הפועל באר שבע
המאמר הבאגנץ ואשכנזי: נתניהו מינה אחד שלא מבין אנגלית כשליח לממשל ביידן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.