ריבלין וכוכבי מבקרים בברלין בפריז ובווינה

הנשיא ריבלין יצא בשליחות מדינית נדירה ונלווה אליו בצעד נדיר הרמטכ״ל אביב כוכבי שאמור להעביר תדריכים וסקירות ביטחוניות למארחים. המשלחת תבקר בגרמניה, באוסטריה ובצרפת.

 

ריבלין: "הנסיעה המדינית החשובה אליה אני יוצא יחד עם הרמטכ"ל, משמעותית מאוד בתקופה זו, יותר מתמיד".

.

"אירופה מגלה מחויבות בלתי רגילה לביטחונה של מדינת ישראל, ולשימור היציבות במזרח התיכון ואנו מלאי הערכה על כך. התקופה הנוכחית פותחת פתח של תקווה להעצמת הקולות המתונים באזור ואנו נעשה כל מאמץ לאפשר לקולות אלה לקבל את המקום הראוי".

.

"דווקא בשעה זו, מאיימים הכוחות הקיצוניים ובראשם איראן, לערער על היציבות הזאת וחשוב לוודא כי הקהילה הבינלאומית רתומה, בקול נחרץ ובלתי מתפשר, למאבק בהתגרענות האיראנית ותמיכתה בארגוני טרור המאיימים על ישראל ועל היציבות באזור. על סדר יומי בביקור זה עומד גם המאבק בשימוש שנעשה בבית הדין הבינלאומי בהאג, כנגד חיילינו ואזרחנו. חיילינו הם בשר מבשרנו, ילדינו ונכדינו ואנו סומכים על ידידינו באירופה שיעמדו לצדנו גם במערכה החשובה הזאת", דברי הנשיא ריבלין.

צילום: לע״מ.

.

עניין מרכזי

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

שיתוף:
מאמר קודםפותחים מועדונים וברים: זהירות מאלכוהול מזוייף
המאמר הבאמאות שתילי מריחואנה נחשפו בחיפה, בבני ברק, בשדרות ובטייבה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.