בנט נהנה בטירוף להיות מחוזר על ידי כוווולם

סופ״ש עמוס היה לנפתלי בנט. בשישי נועד עם נתניהו למשך שלוש שעות. במוצאי שבת עם לפיד למשך יותר משעתיים. אחרי שתי הפגישות שיחררו המחוזרות, הליכוד ויש עתיד, הודעה סתמית ולקקנית לפיה היתה אחלה פגישה וצפויה לפחות אחת נוספת.

 

המשמעות היא שבנט מסתלבט גם על ביבי וגם על יאיר. האמת היא שלא נשאר לו הרבה זמן להתלבט כי מחר, יום שני, הולכים לנשיא להתייעצויות פומביות המועברות בשידור חי. לאחריהן יודיע ריבלין על מי הטיל את תפקיד הרכבת הממשלה.

 

נתניהו עושה הכל כדי להיות הראשון ובטוח שחודש ימים זו תקופה מספקת להפעיל את מכבש הלחצים והפיתויים שיספיק לו להרכבת ממשלה בלי גנץ ועם הפתי החדש, נפתלי בנט ובסיוע הפראייר התורן, מנסור עבאס.

 

בינתיים, הגבר האמיתי היחיד במערכה הפוליטית המלוכלכת הוא סמוטריץ׳ שהודיע כי לא בא בחשבון ממשלה עם הערבים או בתמיכתם. בן גביר פרסם הודעה דומה. המשמעות היא שנתניהו יכול לכל היותר להקים ממשלת מיעוט רעועה או להוביל לבחירות באוקטובר. עד אז ימשיך לשלוט כאן ולהרוס את הדמוקרטיה ללא רחם.

 

בינתיים נתניהו מוכיח שהוא הקנייבסקי של הבאבונים. אחרי שהטיף עשרות שנים נגד ערביי ישראל, פתאום, בצוק העיתים האישי שלו, הפך לחנפנם הנרצע ומי שמחזר אחריהם תוך כניעה מבישה ובליכוד אין פוצה פה ומצפצף. להיפך קנייבסקי אומר שהוא מעדיף ערבים על סמולנים בקואליציה כי יש לו עימם מכנה משותף: לא משרתים בצבא, לא תורמים למדינה ורק סוחטים ולוקחים לצורכיהם. ובליכוד שותקים.

 

ממשיכים לעקוב ולדווח במהלך היום.

 

עניין מרכזי

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שיתוף:
מאמר קודםסמוטריץ׳ מפענח את הספין של הצמד נתניהו – מנסור
המאמר הבאכל אחד מתחשק לו פה להיות נשיא המדינה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.