מבזקים

נתניהו נבהל וגנץ אושר כשר משפטים קבוע

4376F49B-B770-4803-A9F6-639652EA426F

הנזק הגדול שגרם לעצמו נתניהו בהתנהלותו השערורייתית אתמול הוקטן היום כשהבין את חומרת הזלזול שהפגין כלפי הסכמים קואליציוניים שהוא חתום עליהם מצד אחד ואת הכפירה מעוררת הפלצות שלו כלפי חוק, סדר ויושרה ציבורית מינימלית כשניסה להציב חנפן אישי כשתול בראשות משרד המשפטים.

 

פסיקת הביניים של בג״צ מהליחה ובעיקר התגובות הנזעמות כלפיו מכל גווני הקשת הפוליטית הבהירו את חומרת הבעיה. הוא גם הבין שבגצ לא יאפשר את אישור אקוניס כשר משפטים וכי הוא קרוב להכרזה על נבצרות בשל ניגוד האינטרסים הזועק לשמיים שהוא נעוץ בו ואינו מרפה.

 

לפיכך, הודיע הליכוד כי נתניהו נכנע והסכים לממש את ההסכם לפיו בני גנץ ימונה שר מדפטים קבוע בממשלת המעבר. נתניהו הורה לשרים להצביע בעד המינוי והוא אושר. החנפן האומלל אקוניס נעדר מן ההצבעה כשהוא פגוע ומבוייש. בהודעת הליכוד נאמר:

״לאחר שהצעות הפשרה של רה”מ נדחו גם הבוקר, וכדי לצאת מהמבוי הסתום ולאפשר את הפעילות ההכרחית של משרד המשפטים, רה”מ החליט למנות את בני גנץ כשר המשפטים בממשלת מעבר. רה”מ יביא את המינוי לאישור הממשלה היום”.
.
 מכחול לבן נמסר כי “מנענו את מזימת אפריל, נמשיך לשמור על הדמוקרטיה”.

ההודעת הכניעה של נתניהו הניבה תגובות מכל גווני הקשת. יועצי התדמית של ליברמן היו הכי יצירתיים כשדימו את נתניהו לחטיפים: הוא התנהל כ״מקופלת״ ועכשיו הגיע הזמן ל״פסק זמן״.

.

במקביל, הודיע נתניהו לבגצ כי הממשלה תאשר ביום ראשון את תפרידי השרים האחרים המיתמים והבלתי מאושרים, כולם מן הצד של כחול לבן

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן