מבזקים

קלינגר ליכלך את גמר הגביע שמכבי זכתה זו

302D3FE5-9C5F-4736-B59E-7E62D3C007A7

מכבי תל אביב זכתה בגביע המדינה לאחר ניצחון 1-2 לאחר הארכה ובתום דרמה שלוותה בשערורייה לא פשוטה: שער משווה אדום שנפסל בצדק בדקה ה-115 ותנועות מגונות מכוערות במיוחד של המאמן ניר קלינגר ועוזרו סלים טועמה לעבר יציע אוהדי מכבי. קלינגר הורחק.

זה היה הגביע ה-24 של מכבי תל אביב ובכך היא מתחלקת עם מכבי חיפה בשני התארים הבכירים של הכדורגל הישראלי. מאמן נפועל החרים את טקס הענקת הגביע למכבים.

כחלק מהסכמי אברהם והשלום בין ישראל לאיחוד האמירויות אירחה הערב ההתאחדות לכדורגל במשחק גמר גביע המדינה את שגריר איחוד האמירויות הערביות בישראל מוחמד אל חאג’ה.

טרם פתיחת המשחק אירחו ראשי ההתאחדות לכדורגל, היו”ר אורן חסון, המנכ”ל יוסי שרעבי, המשנה למנכ”ל רונן הרשקו והאחראי על פיתוח הקשרים בין ההתאחדויות יריב טפר את השגריר אל חאג’ה לארוחה רשמית בה הוענקה לו חולצת נבחרת ישראל עם ראשי התיבות של שמו בגבה.

אורן חסון, יו”ר ההתאחדות לכדורגל: “היה לנו הכבוד לארח את כבוד השגריר, להציג בפניו את אחד מרגעי השיא של הכדורגל הישראלי ולתת לו לחוות אווירה גביע ודרבי יוצאת דופן ומרגשת מאין כמותה. היחסים בין המדינות זוכים לתרגום נפלא במגרש הכדורגל ושיתוף הפעולה בין ההתאחדויות, בו דנו גם הערב, הולך ונעשה משמעותי יותר ויותר. הוזמנתי לגמר הגביע באיחוד האמירויות על ידי השגריר וידידי יו”ר ההתאחדות שייח ראשיד בין אחמד אל נועימי, אבל הדבר לא הסתייע, ואני שמח שהערב נפלה בחלקנו הזכות לארח אותם בגמר שלנו עם 27,500 אוהדים ואוהדות באצטדיון מהמרגשים שאפשר לתאר. הכדורגל ימשיך להיות גשר מחבר בין מדינת ישראל וההתאחדות למדינות רבות נוספות”.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן