מבזקים

למה כדאי לקנות הדפס על קנבס?

אם אתם רוצים לקשט את הקיר בבית או במשרד ומתלבטים איך לעשות את זה, כדאי לכם להמשיך לקרוא! כאן נסביר למה כדאי לקנות דווקא הדפס על קנבס

קצת על הקנבס

הקנבס הוא בד, שנארג באריגה גסה ומשמש, בין היתר, לייצור של מפרשים, אוהלים ועוד. אבל הוא הכי מוכר לנו בשימוש שלו לציור. הקנבס שימש ציירים כבר מהמאה ה-14 ולמרות השינויים שהוא עבר לאורך השנים, הוא עדיין משמש למטרה זו. כמו כן, כיום הוא משמש גם לצורך הדפסה ועל כך נרחיב בהמשך מאמר זה.

מה זה הדפס על קנבס?

כאמור, בד הקנבס כבר מאות שנים משמש ציירים לציור עליו. אבל כיום, הוא משמש להדפסה עליו. אז מה זה בכלל אומר? ובכן, המשמעות של הדפס על קנבס היא, שבמקום לצייר על הבד, מדפיסים עליו ציור או תמונה קיימים. מן הסתם, יש לכך משמעויות שונות ואחת העיקריות שבהן היא המשמעות הכלכלית, עליה נסביר מיד.

המשמעות הכלכלית

כפי שציינו לעיל, להדפסה על קנבס יש משמעות כלכלית גדולה למדי, אם משווים את האפשרות הזו לאפשרות של ציור על הבד. זאת, מפני שכאשר מדובר על ציור, הרי שהצייר צריך להשקיע מזמנו, מכישרונו ומכספו כדי לצייר את התיור המבוקש ואילו כשמדובר על הדפס, הזמן המושקע הוא הרבה יותר קצר, נדרש הרבה פחות משאב אנושי וגם העלויות של החומרים הן נמוכות יותר ולכן העלויות של הדפס על קנבס נמוכות משמעותית מאלו של ציור על קנבס.

האפשרויות

יתרון נוסף של הדפסים על קנבס הוא המגוון הרחב של האפשרויות, מהן ניתן לבחור. לדוגמה, ניתן לבחור בין ציור לבין צילום, ניתן לבחור בין הדפס של נוף, דיוקן, ציור אבסטרקטי או כל דבר אחר שתרצו. כמו כן, ניתן גם לבחור בין הגדלים השונים ולהתאים את הגודל של ההדפס לקיר שעליו הוא ייתלה וכמובן – להתאים את איכות ההדפס לגודל הנבחר.

התאמה למיקום

הדפסים על קנבס מתאימים לתלייה על כל קיר פנימי וזוהי עובדה בשטח! הם משמשים בתור תמונות לסלון, תמונות למטבח, תמונות לחדרי שינה וחדרי ילדים ואפילו כתמונות למשרד, לחנות והאפשרויות עוד רבות. זאת, בעיקר בזכות היתרון שהזכרנו קודם – המגוון הרחב של האפשרויות, המאפשרות לנו להתאים את סוג ההדפס אל הקיר הספציפי ובאופן כללי – אל החלל שבו ההדפס אמור להיות ואל האופי שלו.

האפשרות הנוספת

אם כבר הזכרנו את העובדה, שניתן להדפיס על הקנבס כל מה שרוצים חשוב להזכיר גם את האפשרות לעשות הדפס על קנבס של צילום אישי, זוגי או משפחתי שלכם. למעשה, משפחות רבות בוחרות להדפיס על קנבס את המזכרות מהרגעים המשמעותיים והמרגשים בחייהם ואת התמונות של האנשים היקרים לליבן ולשים במקום מרכזי בבית או בעבודה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן