מבזקים

3 שרים חדשים מגבירים בשכונה תל אביבית את מצוקת החנייה המעיקה ממילא

A7317306-9BB3-4A7B-9AB2-BA9B3141ED5A

תושבים המתגוררים בשדרות בן גוריון בתל אביב מתוסכלים. גם ככה בעיות החנייה בעיר כולה וברחובם מצומצמים ביותר, עכשיו המצב החמיר בעקבות העובדה שלושה מדיירי הרחוב הפכו שרים בממשלה החדשה ולרגל המצב החדש הפקיע השב״כ עוד שישה מקומות חנייה בשדרה.

מדובר בשלושת השרים החדשים המתגוררים בשכונה:
שר הבריאות, ניצן הורביץ, השרה להגנת הסביבה, תמר זנדברג ושרת התחבורה, מירב מיכאלי.
תושבים פנו לעירייה בטענה ש”זה לא הגיוני שהעירייה תפקיע חניות בשכונה לטובת השרים החדשים על חשבוננו. יש פה מצוקה קשה של חנייה. למה לתת לשרים שתי חניות כל אחד. זה לא הגיוני. יש פה ילד נכה שהעירייה לא נותנת להורים שלו חניה קבועה והם מקבלים מה שהם רוצים. עם כל הכבוד לשרים שגרים בשכונה אנחנו סובלים מזה”.
תושבים אחרים טוענים, כי ניתן היה להסתפק בחנייה אחת בלבד לכל שר ולא בשתיים. “אנשים פה מתחננים לחניות ומוכנים לשלם הרבה כסף לחנייה והשרים מקבלים עדיפות על חשבון האזרח הקטן”, קבל אחד התושבים, “הייתי מצפה שהשרים יוותרו על החניות שקיבלו לטובת התושבים”.

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה:
“בקשות להסדרת חניות במרחב הציבורי לצורך אבטחת אישים מגיעות ממשרד ראש הממשלה ואנו פועלים על פיהן ללא אפשרות להפעלת שיקול דעת. הבקשות לגבי השרים המדוברים בוצעו בהתאם לנהלים המוכרים ובאישור רשות התמרור העירונית”.

אבל כל זה הוא כאין וכאפס לעומת סבלותיהם של תושבי השכונה ברעננה שבה מתגורר ראש הממשלה, נפתלי בנט. מאז נכנס לתפקידו פוקדים את השכונה מפגינים תומכי נתניהו המסרבים להשלים עם ההפסד של יקירם בבחירות. המשטרה מנסה לסייע והגבילה את זכות ההפגנה לשלושה ימים בשבוע וזאת ללא אמצעי הרעשה.

התושבים מקווים שמשפחת בנט תיאות לעבור לבלפור או למקום אחר בירושלים כדי שהסיוט שקפץ עליהם לפתע ייעלם.

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן