מבזקים

ברוך שפטרנו: סופסוף ביבי פינה את בלפור

C7A64D12-ED8F-4B83-9DD7-D33EE597A920

איש האופוזיציה בנימין נתניהו נאלץ להתקפל שוב. בדיוק כפי שסולק מראשות הממשלה למרות שהיה בטוח שזה לעולם לא יקרה, ממש כפי שהוא מתמודד בבית המשפט עם האשמות פליליות חמורות למרות שהבטיח בעיקר לעצמו שלא יהיה כלום – כך גם הסתלקותו הכפויה מן המעוז בבלפור שאותו נאלץ לפנות עם אשתו ובנו הגם שהיה בטוח שיישאר שם עד שהמדינה תשלים לבנות לו אחוזה מהסרטים.

לדייר החדש במעון ראש הממשלה קוראים נפתלי בנט. הוא יישן שם כמה ימים בשבוע ויארח במקום פגישות עבודה ואורחים מדיניים ואחרים. משפחתו נשארת ברעננה.

הלילה הודיעה לשכתו של נתניהו על העזיבה הסופית, בהתאם לסיכומו מול ראש הממשלה נפתלי בנט. הרשת חוגגת והיא מלאה שמחה לאידם של ביבי ושרה  אפשר להבין זאת נוכח ההתנהלות הפסולה והמתנשאת של משפחת נתניהו ותחושת האני ואפסי עוד שנבעה ממנה.

העיתונאי דן מרגלית ביטא היטב תחושה כללית כשצייץ: ‏”שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה”. ליום הזה, לחיי הלילות הארוכים בכיכר פאריס, בלפור, מול בניין הטרה-סנטה, מנגד לבסטילייה המפורקת עתה לעינינו״.

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן