מבזקים

נלכד ונעצר סחטן שדרש כספים מרב בטענה שיפרסם אודותיו פרטים אישיים מביכים

1BFD14DB-FFF0-436F-8ADF-5EF677F885E0

גבר מאשקלון שאיים על רב קהילה שיפיץ אודותיו פרטים הנוגעים להתנהלותו המינית נעצר לאחר שניסה לסחוט ממנו כספים רבים. החשוד הוא בן 22 מאשקלון.

המשטרה טוענת שהחשוד הפעיל אמצעי סחיטה באיומים כלפי רב באחת הקהילות בקריית מלאכי. הרב הנסחט לא היסס ופנה למשטרה בעקבות תלונתו לפיה החשוד יצר עימו קשר בימים האחרונים והחל לאיים עליו כי אם לא יעביר לידיו סכום כסף של אלפי שקלים יפיץ אודותיו מידע שקרי כי ביצע עבירות מין בקטינים. הרב מסר כי הסחטן אינו מוכר לו.

חוקרי המשטרה בקריית מלאכי שהצליחו לאתר את זהותו של החשוד העומד מאחורי אותם ניסיונות סחיטה, רקמו פעילות מבצעית מתוחכמת שיצאה אמש לפועל, במהלכה נעצר החשוד ‘על חם’ בזמן שניסה לקבל לידיו את סכום הכסף אותו דרש מהקורבן.

החשוד נעצר לחקירה בחשד לעבירת סחיטה באיומים, והיום הוא יובא בפני בית משפט השלום בבקשה להאריך את מעצרו.

”משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את עבירות הסחיטה באיומים, בהן העבריינים משתמשים לעיתים על מנת לייצר לעצמם הכנסה ‘מכסף קל’, תוך איומים להעמדת קורבנותיהם במצבים מביכים העלולים לפגוע אנושות בחייהם. המשטרה כפי שפעלה במקרה זה ובמקרים קודמים, תפעיל את מיטב הכלים והחוקרים על מנת להגיע לאותם עבריינים ולמצות עמם את מלוא חומרת הדין”, נכתב בהודעת המשטרה.

״עניין מרכזי״

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן