333 יעידו נגד נתניהו אם לא יצליח לחמוק מהעמדה לדין

פרקליטי הנאשם בעבירות שוחד מירמה ושחיתויות שילטוניות מצאו פה ושם פגמים טכניים קטנים שמאפשרים לנתניהו עוד כמה ימי חסד. מניין 30 הימים שבהם ינסה להשיג חסינות בזויה מהכנסת החל רק אתמול ולא ביום ההכרזה של היועץ מנדלבליט. עוד טריק בזוי בסידרה האינסופית של נסיונות הבריחה מהמציאות.

 

הנאשם בשוחד נתניהו בנימין עושה זאת בניסיון נואש לחמוק מהעמדה לדין ולהענשתו הראויה של האדם שעשה לכאורה מעשים כה איומים בקשר לתפקידו ולתיפקודיו האישיים.

 

הסיכוי של ביבי לזכות בחסינות פרלמנטרית נוסח דיקטטורות בזויות אינו גדול, אבל אף פעם אי אפשר לדעת. הקוסם הזה הרי עוד יכול להעלים את חטאיו לכאורה להתמרק בביב השופכין הפרלמנטרי שיעניק לו חסינות ששום ישראלי אחר לא היה זוכה לו לעולם.

 

ואם יתחיל המשפט הזה סופסוף זה יהיה בבית המשפט המחוזי בירושלים. ביבי שדאג לדחייה של שנים בסיום החקירה וההעמדה לדין לא רצה שתדעו אבל הנה גם זה יוצא: לא פחות מ-333 עדי תביעה זומנו נגד נתניהו בהם רבים ממקורביו, שריו ופונקציונרים נוספים שהיו שותפים מרצון או מאונס למעלליו הנכלוליים לכאורה.

 

בינתיים, מסתמנת אפשרות שהסיבוב השלישי של הבחירות יתקיים ב-25 בפברואר, זאת אם עד חשבוע הבא לא יימצא חבר הכנסת שיצליח להקים ממשלה.

 

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודם10 עובדות (אינטרסנטיות) על אבוקדו
המאמר הבאאפי נוה והשופטת כרייף יואשמו בעבירות שוחד
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.