תגובות קשות לגילויי המחדלים הנוראיים של נתניהו וליצמן

ח״כ איציק שמולי, יו״ר השדולה בכנסת לקידום מערכת הבריאות אומר דברים ברורים ומהדהדים בתגובה לדו״ח מבקר המדינה המתפרסם היום.

.
״התרענו ונאבקנו כנגד המחדלים הללו אבל איש בממשלה לא רצה לשמוע ומערכת הבריאות הגיעה ליום הכיפורים שלה. המערכת מתוקצבת בחסר של 17 מיליארד *בכל שנה* ועם מחסור כרוני בציוד, בתרופות, במיטות ובכוח אדם שהיתה בו עוד לפני המשבר היא מחוסרת הכרה בשגרה ופסע מהתמוטטות בתסריט הקיצון של מגיפה.

.

הרשלנות היא פושעת ויש לה שני אחראיים- ליצמן ונתניהו שהיו שותפים בעשור האחרון למחדל הרעבת מערכת הבריאות, שעלול להעמיד עכשיו בסכנה ישראלים רבים. על שר הבריאות להתפטר לאלתר. מערכת הבריאות זקוקה עתה לגיבוי תקציבי של ממש וכל מהלך שנועד לחזקה בתקופת המעבר יקבל מאיתנו תמיכה מלאה בכנסת״.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםאי אפשר לדחות את שעון הקיץ
המאמר הבאהיפנים פיתחו חיסון שטרם נוסה בהצלחה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.