ביבי הקוסם הפך ברגע את גנץ לבוגד שהכל בזים לו

‫הבגידה הגראנדיוזית מכולן התחוללה היום. המיצובישי של גולדפרב החווירה והתפנצ׳רה נוכח התעלול המדהים של הקוסם. בני גנץ הפך ברגע לבוגד העלוב אי פעם.‬
‫.

מהיום הוא שנוא במרכז, מאוס בשמאל ובדיחה זמנית בימין. אפס אפסים מביך. מצחיק כמה שזה עצוב. ‬

.

 

לגנץ נציע בימים טרופים אלה של מחסור בנייר טואלט: בקש מביבי את נייר ההתחייבות שתהיה ראש ממשלה על נייר קרפ עדין. כי זה יהיה השימוש היחיד שלו. אפילו אל תחלום שישראל כץ, נפתלי בנט, ליברמן וגדעון סער יסכימו. זה יהיה חלום הבלהות שלך.

.

 

ומה הלאה:

‫‫ביבי לא יתן לאשכנזי להיות שר ביטחון. הוא יזרוק לו את תיק החוץ שממש לא מתאים לו. גנץ יהיה שר ביטחון בובה. כמי שצפה את המהלכים עד כה, הערכתי היא שאשכנזי ימחץ את גנץ, יעיף אותו, יחבור לליכוד ואז ירצה לרשת את ביבי. אשכנזי הוא הנחש הכי ערמומי בפוליטיקה אחרי הקוסם מבלפור.

.

‬רמי יצהר, עניין מרכזי‬

שיתוף:
מאמר קודםראש מרצ: גנץ משת״פ של הנאשם מבלפור
המאמר הבאכחול לבן התפוררה: גנץ ערק הישר לידי נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.