״כחול לבן״ התפוררה למרכיביה: גנץ זכה בשם הרשימה

הוועדה המסדרת של הכנסת אישרה סופית את התפוררותה של רשימת כחול לבן לשלושת מרכיביה. בבחירות הקודמות זו היתה הרשימה הגדולה ביותר, בסיבוב השלישי עקף אותה נתניהו ועכשיו היא התרסקה והתפוררה בבושת פנים.

.

הוועדה אישרה פה-אחד, את התפצלות סיעת 'יש עתיד' מסיעת 'כחול-לבן'. כמו-כן, אישרה הוועדה את התפצלות סיעת 'תל"ם' מ'כחול-לבן'. גם אישור זה ניתן פה-אחד.

 

בכל נפרדות גם המפלגות של יאיר לפיד ושל בוגי יעלון זו מזו. למפלגתו של גנץ אושר לשמור על השם כחול לבן הואיל וזו המפלגה שמספר חבריה הוא הגדול בגוש שהתפורר.

 

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםלאלונה ברקת נמאס: עזבה את הפועל באר שבע
המאמר הבאאסי רחמים מקונן על עזיבת אלונה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.