סער: צו השעה – החלפת נתניהו

גדעון סער עזב את הליכוד, התפטר מהכנסת ומקים מפלגה חדשה שתתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.

.

בהודעתו תקף סער את נתניהו והדגיש כי צו השעה להעיף אותו מראשות הממשלה.

החלטתי להקים תנועה פוליטית חדשה בכדי להחליף את נתניהו בראשות הממשלה

ח״כ גדעון סער: ״הממשלה הנוכחית ביזתה את האמון הציבורי שניתן לה, אזרחי ישראל מביטים לעתיד ללא תקווה. ניסיתי לחולל שינוי דרך תנועתי ולהחליף את נתניהו, אך לא הצלחתי בכך – שינוי בהנהגת המדינה הכרחי.
.
״הליכוד היה ביתי הפוליטי והרגשי. הליכוד שינה את פניו, הליכוד הפכה לכלי שרת עבור נתניהו, התנועה הפכה פולחן אישיות לנתניהו. איני יכול לתמוך יותר בממשלה בראשות נתניהו איני יכול לשבת יותר בליכוד תחתיו״.
.
והכי חשוב: ״צו השעה הוא החלפת שלטון נתניהו״.
.
לפי שעה לא ברור מי מצטרף למפלגתו החדשה של סער. נעדכן. 
.
עניין מרכזי 
https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA 
בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest 

שיתוף:
מאמר קודםמתו 2 בני אדם לאחר שהוזרק להם החיסון של פייזר
המאמר הבאזהירות במגע עם השבים מחו״ל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.