מבזקים

הדפסה על חולצות – איך עושים את זה נכון?

רוצים לבצע הדפסה על חולצות? בין אם זה עבור חתונה של בני משפחה או חברים טובים, סיום מסלול בצבא, חולצות לבית הספר או אפילו שיווק אישי שלכם, עליכם לדעת כמה דברים חשובים לפני שאתם בוחרים את בית הדפוס בו תבצעו את אותה הדפסה על חולצות.

 

היום ישנם בתי דפוס רבים אשר עוסקים בתחום, ואפילו דוכנים קטנים בקניונים אשר מאפשרים לכם לבצע הדפסה על חולצות בתוך דקות בודדות, ולכן לפני שאתם פונים אל המקום הראשון שאתם מוצאים, ובסופו של דבר מתאכזבים ומבינים כי הכסף שלכם הושקע במקום שהוא לא הנכון ביותר עבורכם, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

 

העיצוב הגרפי

 

השלב הראשון בהדפסה על חולצות הוא קודם כל העיצוב אותו אתם רוצים להדפיס. אם מדובר בטקסט פשוט תוכלו למצוא בכל בית דפוס אפשרות לבצע זאת, אך אם אתם מחפשים עיצוב גרפי מקצועי ומיוחד יותר, עליכם קודם כל לפנות למעצב שיוכל לעצב לכם זאת בצורה נכונה.

 

לכן, בשלב הראשון חשוב מאוד להגדיר את הצרכים שלכם, ואם אתם באמת צריכים לפנות אל מעצב גרפי הקפידו לבדוק היטב את המעצבים השונים ולהיות בטוחים כי אתם בוחרים במעצב שיש לו ניסיון בעיצובים להדפסה על חולצות. ישנם כללים גרפיים בתחום זה שחשוב מאוד שהגרפיקאי ידע בכדי לבצע את העיצוב הדרוש על הצד הטוב ביותר.

 

איכות ההדפסה

 

לפני שאתם בוחרים בית דפוס חשוב מאוד שתבדקו את איכות ההדפסה באותו בית דפוס. ישנם בתי דפוס בהם ממבט ראשון אולי יראה לכם כאילו ההדפסה איכותית מאוד אך בסופו של דבר אתם עשויים לגלות לאחר מספר ימים כי חומר הדפוס מתקלף או נמס לחלוטין לאחר כביסה אחת בלבד. חשוב מאוד לנסות למצוא המלצות מלקוחות קודמים של אותו בית דפוס, בכדי לשמוע ממקור ראשון כיצד החזיק הדפוס אשר הם ביצעו באותו מקום, במיוחד אם מדובר בחולצות שתרצו לשמור למשך זמן רב ולא חולצות המיועדות לשימוש בודד כמו אלו המודפסות לחתונות.

 

מחירים

 

כמובן, החלק שמשפיע על הבחירה של רבים הוא המחיר, וכאן חשוב מאוד לשים לב. רבים נוטים לבחור מיד בבית הדפוס המציע להם את המחיר הזול ביותר, מה שהם לא לוקחים בחשבון זה שייתכן כי בית הדפוס הזה לא נותן להם את התמורה הטובה ביותר, כמו זו שיכלו לקבל במקום אחר במחיר מעט יותר גבוה.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן