מבזקים

פרסום בפייסבוק – ההשקעה הנכונה

פרסום בפייסבוק הוא הפרסום האפקטיבי ביותר במציאות העכשווית. זוהי הרשת החברתית בעלת אפקט ההשפעה הגדול ביותר בכל העולם. חלק גדול מהלקוחות הפוטנציאליים נכנסים לאתר זה כמה וכמה פעמים ביום כך שהם חשופים וערים לכל מידע חדש.

 

פרסום בפייסבוק

 

פרופילים ייחודיים יוצרים פרסום בפייסבוק שמגיע בדיוק לקהל הרלוונטי, על פי גילו, תחביביו ואהבותיו לדוגמה לספרים לכלי בית חדשניים לביגוד לנשים וכו’.

הטירגוט מקדם את הפרסום ומאפשר להגיע לקהל ממוקד יותר. כך הלקוחות מעורבים בתהליכים אינטראקטיביים שהם מעניינים עבורם, ומדרבנים אותם להנעה לפעולה כלומר לרכישת מוצרים ברשת.

רבים מהם ישתפו, ילייקו, ירשמו תגובה וכך האפקטיביות רק עולה ועולה, הם ייהנו מההטבות הבלעדיות ואם ישוכנעו הם גם יבצעו רכישה.

 

פוטנציאל הענקי בפרסום באינטרנט

 

כל פרסום בפייסבוק גורר חשיבה מעמיקה על המהלכים שיבצע הלקוח. כשהמטרה המוצהרת היא למכור וכמה שיותר. הלידים מובילים את אנשי השיווק להגיע שוב ושוב ללקוחות שהסיכוי שירכשו הוא די גבוה.

 

ניתוח המודעות המתפרסמות בפייסבוק

 

עסקים המנהלים דף פעיל בפייסבוק, מעלים כל יום פוסטים, תמונות וסרטונים, חייבים לעקוב אחר ההשפעה של שעת הפרסום, כמה אנשים לייקו, כמה צפו בסרטונים וכו’. כל פיסת מידע מובילה למסקנות שמשפרות בעתיד את הפרסום בפייסבוק כדי לשפר את ביצועיו.

 

קידום ממומן

 

מודעות ספציפיות בעלות חשיבות גבוהה המיועדות להפנות את תשומת לב של הקהל לנושא מהותי, מקדמים באמצעות תשלום. העלות לכל מודעה אינה גבוהה אך אם מבצעים זאת לכמה מודעות מדובר בנתח מהותי מתוך תקציב הפרסום.

הבשורה הטובה היא שאפשר להפסיק את מימון הפרסום בפייסבוק בכל עת וכך לא להיסחף לעלויות פרסום גבוהות אלא לעשות באז, לעורר סקרנות ולאחר מכן לעשות הפסקה.

עמודי הנחיתה חייבים לצוד את עינו של הגולש, מעניינים אטרקטיביים, צבעוניים ואם אפשר מלאי הומור. אם זה מאתגר, הגולש יתעכב ואם לא, תוך עשירית שניה הוא יעבור לדף הנחיתה הבא.

 

בנית תכנית פרסום אפקטיבית בפייסבוק

 

כדי שתכנית פרסומי תשיג תוצאות, מכינים מסע פרסום ממומן לניסיון בן חודש ימים, מוסיפים תוכן איכותי ופילוח של הקהלים המתאימים ביותר לחשיפה זו.

השלב הבא הוא בחירת האסטרטגיה של הקמפיין והטקטיקה השיווקית שתוביל למכירות תוך קליטת פרטי הלקוח והעמקת התודעה שלו למוצר הרלוונטי.

במהלך הפעולות השיווקיות נבדקות התוצאות מכמה היבטים כדי ליצור מיצוי מקסימלי של הפרסומים ושינויים על פי צורך תוך כדי תנועה .

 

פרסום חכם בפייסבוק

 

מי שעובד באופן יעיל יכול להוציא את המיטב מהרשתות החברתיות, רק מי שמבצע פרסום חכם בפייסבוק ייהנה מפרי עמלו. החשיבה היא לפעול כאן ועכשיו לא לפחד, להיות ערניים ולבצע פעולות הכרחיות בזמן אמת. הגמישות הרבה של הפעולות הפרסומיות בפייסבוק יכולות להפוך חברה כבויה לחברה מאד מצליחה, בעלת מחזור מכירות גבוה ורווחים נאים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן