מבזקים

בשבחי האפרסמון – בריא אבל לא הגזים

לאחר השקה מוצלחת של אבוקדו ופירות וירקות ממותגים אחרים, ממשיכה התארגנות הקיבוצים של גרנות בהרחבת הסל ותחל לשווק לרשתות המזון אפרסמונים תחת מותג “חקלאי גרנות”.

 

האפרסמונים ישווקו באריזות מיוחדות עליהם מתנוססים תמונותיהם של החקלאים המגדלים

פרי חדש מצטרף לשיווק הפירות והירקות של חקלאי גרנות“: אפרסמון. ההתארגנות החקלאית המשווקת תוצרת חקלאית ישירות לסופרים, מוסיפה לסל התוצרת החקלאית אפרסמון כתום, אשר ישווק לרשתות השיווק המובילות, לשווקים הפרטיים ולחנויות המתמחות.

.

לדברי תמיר בושניצקי, מנהל חקלאי גרנות שוק מקומי, “לאחר החדרה מוצלחת של אבוקדוומגוון פירות הדר וירקות, אנו שמחים לצרף גם את האפרסמון, המגיע אלינו ממשק אלמגור בביצרון, המשווק את תוצרתו תחת חקלאי גרנות”.

.

האפרסמון הוא אחד הפירות העשירים בוויטמין A החיוני לראייה תקינה, לתפקוד מערכת החיסון, לשלמות תאי העור, להתפתחות איברים בעובר ולגדילה תקינה. שילוב אפרסמון בתפריט יכול לסייע בצריכת ויטמין A מספקת.

 

.

האפרסמון מהווה מקור לנוגדי חמצון המסייעים בהפחתה של רמות השומנים בדם. האפרסמון מכיל שורה של רכיבים נוספים התורמים לבריאות הלב וכלי הדם: נוגדי החמצון ויטמין C וויטמין E המעכבים את חמצון ה LDL (“הכולסטרול הרע”), ויטמין B6, קרוטנואידים נוגדי חמצון ונוגדי דלקת, סיבים תזונתיים ועוד.

.

האפרסמון הוא אחד הפירות העשירים ביותר בסיבים תזונתיים, אפרסמון בינוני יספק כ-16% ממנת הסיבים התזונתיים היומית המומלצת.

 

עם זאת, נציין אנו בנוסף להועה לעיתונות כי יש הטוענים כי צריכת יותר מאפרסמון אחד, אחת לכמה ימים עלול לעכב יציאות סדירות. מניסיוננו, כנראה שיש משהו בטענה זו אם כי מן הסתם זה עניין אינדיבידואלי.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן