בינתיים, אין הבדל בין בני גנץ לציפי לבני

זהו. תם זמנו של יושב ראש כחול לבן. שעות ספורות לפני חצות הוא השיב לריבלין את המנדט מלווה בהודעת תבוסה מביכה. אכזבה ענקית. תקווה גדולה שהתמוססה.

.

אם כך, אז מה ההבדל בין גנץ לציפי לבני? בינתיים, אין. המנדט הוחזר לנשיא עם הודאה בכישלון.

.

בינתיים ביבי מנצח שוב ודוחה את הקץ. זו הרי הטקטיקה היהודית בעת החדשה מאז הרמת המדינה. להרוויח זמן על ידי התשת היריב עד שיימאס לו ולכל היתר ויניחו לנו לנפשותינו לעשות מה שבא לנו.

.

עכשיו מקבל נתניהו עוד 21 יום. ושוב: היחיד שמחליט הוא ליברמן. או מנדלבליט. גם פרץ יכול להיות מוקד חיזורים. החידלון הפוליטי נמשך. נתניהו צלח כל שביב ניסיון לחתור תחתיו וכתש את סער.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםוילינגר מזהירה: לא לאכול את אחד ממוצרינו
המאמר הבאנשיאת העליון בוחנת את מדיניות אזיקת עצירים בבתי המשפט
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.