כשדייוויד סניידר מבקש – אתה לא מסרב

דייוויד סניידר הוא המנטור האמריקאי שלי ומי שלמדתי ממנו המון.

הסדנאות שעברתי אצלו הניבו את ההסמכה הבינלאומית שלי יחד עם הסמכת הפרקטישינר והמאסטר הבינלאומיים הנחשבים שקיבלתי בחצימתו האישית של אחד ממייסדי גישת ה-NLP , ריצ׳רד בנדלר.

.

שניהם, סניידר ובנדלר, הם אגדות חיות בתחום הזה, שרבבות מעשרות מדינות מעבירים דרך קבע את בשורת ההצלחה האישית שלהם למיליונים נוספים.

.

אשר על כן, זה היה מרגש במיוחד לקבל מדייוויד, מורי וידידי האישי, פנייה אישית שבה ביקש את עזרתי בעניין אישי הנוגע לו בתחום הנושק ל-NLP.

.

שמח באמת לעזור לו, כפי ששניהם לימדו אותי להיעתר תמיד לסייע כמיטב כישרוני לכל מי שאפשר ובעיקר למי מגיע לו מנקודת מבטי.

.

פנייתו של דייוויד אלי. 

 

אגב, שמחתי להנחות חלק מטובי מומחי התחום בישראל ואמשיך לעשות זאת לטובת המבקשים ולרווחת הכלל. בקרוב אסע לפגוש שוב את סניידר ואדווח בהרחבה בסמינרים ובהרצאות שלי.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar
פרקטישינר, מאסטר

פרקטישינר וטריינר NLP

שיתוף:
מאמר קודםסוכנת משטרתית הפילה גברים חרמנים
המאמר הבאהנאשם נתניהו ישאר ראש ממשלה קצוץ כנפיים עוד כמה חודשים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.