ירי לאשקלון הבריח שוב את נתניהו מהבמה

הפלסטינים בעזה עשו את זה שוב לנתניהו. בעת שהופיע לפני חברי מרכז במסגרת קמפיין הפריימריז לראשות המפלגה, נשמעה אזעקה וביבי פונה בבהלה מהמקום. הרקטה יורטה. אין נפגעים ואין נזק רק הבושה של נתניהו ואשתו.

 

אחר כך איים בחיסולו היורים כפי שאירע לקודמיהם שירו לפני הבחערות הקודמות בעת שהופיע באשדוד. נתניהו הציע ליורה ״לארוז״.

 

ובני גנץ הגיב לאירוע:

"המצב בו אזרחי ישראל נתונים לחסדי טרוריסטים וראש ממשלת ישראל לא יכול לסייר בחלק ממדינתו הוא תעודת עניות למדיניות הביטחון בדרום ואובדן הרתעה שאף מדינה ריבונית לא יכולה לקבל.

.

״אנו נחליף את הממשלה, נשנה את המדיניות ונחזיר את ההרתעה ואת השקט לתושבי הדרום."

.

ותגובת אביגדור ליברמן:

״זו הפעם השנייה השנה שפעילי טרור ברצועת עזה משפילים את מדינת ישראל, וראש הממשלה שוב, בעיצומו של כנס בחירות, מורד מהבמה ונמלט למרחב מוגן. ההבדל היחיד הוא שבפעם הקודמת זה היה במהלך נאום באשדוד והפעם באשקלון. בין הפעם הזו לפעם הקודמת נתניהו המשיך להטיף ולקדם הסדרה מול החמאס, אבל האמת העגומה היא, שלא הייתה הסדרה ולא תהיה הסדרה. מה שיש זה כניעה לטרור ושום מכבסת מילים לא תשנה את המציאות שנקלענו אליה. נתניהו, שעוד ב-2009 הבטיח שכאשר הוא ייבחר ימוטט את שלטון החמאס, בינתיים ממוטט את ההרתעה הישראלית״.

.

עניין מרכזי

 

קבלו צ׳ופר מיוחד:

http://www.news-israel.net/nlp

שיתוף:
מאמר קודםמעניין: אזרח מדליק חנוכיה ברחוב
המאמר הבאנתניהו בונה על תבוסה וסער על הפתעה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.