מבזקים

מחליפים את הסמארטפון? כדאי לתת לסמסונג גלקסי הזדמנות

תחום הטלפונים החכמים – ה”סמארטפונים”, הוא תחום הרלבנטי פחות או יותר עבור כל אדם בוגר בישראל כיום, שכן מעטים האנשים שאינם מתנהלים באופן שוטף ויומיומי בסיוע הסמארטפון שלהם. רובנו התרגלנו מזמן למחשב המשוכלל הקטן הנמצא בכיס או ביד שלנו בכל רגע נתון ומאפשר לנו לעשות כל כך הרבה יותר מאשר רק להוציא ולקבל שיחות. בעוד מדובר במכשיר בו אנו משתמשים באופן יומיומי, ובהתחשב בכך שהטכנולוגיה בתחום זה מתפתחת ומשתנה במהירות עצומה, רובנו מחליפים את הסמארטפון לאחד חדש יותר מדי שנה (או כמה שנים מעטות…). בפעם הבאה שאתם מתעניינים בהחלפה ושדרוג הסמארטפון שלכם, אולי כדאי שתנו צ’אנס לאחד מהדגמים החדשים של סמסונג גלקסי – אחדש המתחרים העיקריים והמוצלחים ביותר לאייפון של אפל.
 
מעבד עוצמתי ועיצוב אופטימאלי – סמסונג גלקסי החדשים
 
את היתרונות של הדגמים האחרונים של סמסונג גלקסי, אלו שבזכותם אנו ממליצים בחום לבחון את האפשרות של שדרוג לאחד מדגמי הגלקסי החדשים, ניתן לחלק לנושאים שונים. אחד היתרונות המשמעותיים הוא כמובן המחיר של הגלקסי, בעיקר אל מול מתחרות עיקריות ויקרות דוגמת האייפון החדש, אך המחיר בפני עצמו אינו מספיק – העובדה כי המחיר של הגלקסי אטרקטיבי יחסית אינה באה על חשבון איכות המכשיר או חלקים מרכזיים בו דוגמת המעבד או המסך. המעבדים של הגלקסי החדשים הם עוצמתיים ומתקדמים ביותר ומאפשרים למכשיר להפעיל מספר רב של יישומים שונים בו זמנית ולאורך זמן.
בנוסף, המסך של המכשיר ידוע כאחד הפיצ’רים המוכרים והאהודים ביותר – מדובר במסך רחב וגדול במיוחד, מקומר בגרסאות האחרונות של המכשיר וכזה אשר הופך את השימוש בו לנוח ויעיל במיוחד. הגלקסי הוא מכשיר הידוע במסכו הגדול אשר הופך למעשה את המכשיר גם לאמצעי הקרנת מדיה קטן. במידה ומעוניינים לראות סרטונים או תכני מדיה אחרים, לבצע שיחות ווידיאו, לשחק במשחק זה או אחר או לבצע כל פעולה אחרת המצריכה שימוש נרחב במסך – הגלקסי הוא מכשיר הדגל מבחינה זו.
 
מחיר אטרקטיבי, נפח אחסון עצום ומצלמה מקצועית 
 
בין שלל היתרונות הנוספים של הדגמים החדשים של סמסונג גלקסי ניתן למנות את אחד הפרמטרים החשובים ביותר עבור מרבית הצרכנים – המחיר. ביחס לדגמים מקבילים אחרים, ובמיוחד ביחס לאייפון כמובן, נמכר הגלקסי במחיר אטרקטיבי יותר, ולא בהכרח מציע פחות. זה הופך אותו לזמין ונגיש עבור קהל נרחב ביותר, ולכן מדובר באחד הסמארטפונים הנמכרים ביותר בהיסטוריה.
בנוסף למחיר, גם מאפיינים חשובים נוספים מהווים יתרון עצום בגלקסי החדשים, דוגמת שטח אחסון גדול במיוחד (המאפשר להוריד אינספור אפליקציות, תכני מדיה שונים ועוד בלי לעשות חשבון…) ומצלמה מקצועית ומתקדמת ביותר.
כל אלו יחדיו הופכים את הגלקסי החדשים למכשירים מעניינים ביותר, כאלו שחייבים לשקול ולבחון מקרוב בטרם מקבלים את ההחלטה – איזה סמארטפון יהיה המכשיר הבא שלנו?
 
מחפשים טלפון סלולרי ממותג סמסונג ורוצים להתרשם מהדגמים המתקדמים? היכנסו לקטלוג.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן