מבזקים

סביבת לימודים תומכת: בחירת שולחן כתיבה לילדים

בשיתוף רשת האוס אין
כהורים לילדים, אנחנו שואפים תמיד לייצר עבורם את סביבת המגורים הטובה והתומכת ביותר, כזו בה הם ירגישו נינוחים, בטוחים ומוגנים מצד אחד, אך גם יוכלו לבצע את הפעולות השונות אותן הם מבצעים מדי יום בצורה נוחה ויעילה, דוגמת הכנת שיעורי בית ולמידה, משחקים ואירוח חברים וכו’. במסגרת כך, אנחנו דואגים לאבזר ולרהט את חדרי הילדים בבית באופן אשר ייקח בחשבון את הצרכים והרצונות של הילדים, ויעניק להם את הקרקע הפורייה והבריאה ביותר לגדול ולהתפתח בה. בין פרטי האבזור והריהוט השונים שחשוב שנדאג לרכוש עבור ילדינו, שולחן כתיבה לילדים הוא ללא ספק אחד הפריטים הבסיסיים והחשובים ביותר.
 
להעניק לילד מקום נוח ומזמין ללמידה ויצירה גם יחד – שולחן כתיבה טוב
 
חשיבותה הרבה של בחירה בשולחן כתיבה טוב לחדר הילדים נעוצה בשימושים השונים שעושים ילדים בשולחן הכתיבה בחדריהם – כמובן שאחד השימושים הראשונים והברורים ביותר הוא הכנת שיעורי בית ולימודים. במידה ותהיה לילד פינה נוחה, מוכרת ואישית בחדרו בה יוכל ללמוד בצורה נוחה על גבי שולחן כתיבה טוב ומתאים במידותיו – גבוהים יותר הסיכויים כי אותו ילד אכן יקדיש זמן ללימודים ולהכנת שיעורי בית וכי הוא יצליח להתרכז ולהיות פרודוקטיבי בזמן שהוא מבלה על גבי שולחן זה.
 
אך הכנת שיערי בית ולימודים אינה הפעולה היחידה עבורה מיועד שולחן כתיבה לילדים – כמעט כל הילדים אוהבים באופן טבעי גם ליצור – לצייר ולקשקש, להכין יצירות שונות ולהתנסות בעבודה עם חומרים מסוימים וכו’. גם כאן, שולחן כתיבה טוב, מתאים ונוח לעבודה יעודד את הילד לשבת וליצור, להקדיש זמן ליצירה ולקריאה במקום למסך הטלוויזיה או המחשב ולפתח כישורים ותחביבים שונים יותר לעומק.
כלומר, שולחן כתיבה טוב יכול לשחק תפקיד של ממש בהתפתחותו של הילד ובאופן בו יתעצב במהלך השנים בהן הוא גדל, מסגל כישורים ולומד את העולם בו הוא חי.
 
שולחן כתיבה ומיטת קומותיים – להתאים את פרטי הריהוט לילדים שלכם
 
כאשר מדובר בשולחן כתיבה לחדר הילדים, בדומה לפרטי ריהוט חדרי ילדים אחרים דוגמת מיטת קומותיים או מבנה משולב של מיטה עם שולחן גם יחד, חשוב להתאים את פריט הריהוט שקונים למאפיינים הספציפיים של הילדים שלנו, ובראשם הגודל – גובה הילדים. על שולחן הכתיבה להיות בגובה הנכון ולהיות מלווה בכיסא מתאים, נח וגבוה מספיק. גם כאשר מדובר במיטת קומותיים או מיטת נוער, יש לוודא כי מדובר במיטה אשר מותאמת לגיל ולמימדים של הילד/ה שלכם.
 
ניתן למצוא כיום גם מיטת קומותיים המשולבת בשולחן כתיבה “בילד אין”, כך ששני הפריטים יתאימו אחד לשני בצורה מושלמת ותוכלו לחסוך מקום רב ובעל ערך משטח החדר עצמו. בכל מקרה, גם כאן יש לוודא כי אתם רוכשים מיטה/שולחן אשר באמת מתאימים למימדיו של הילד שלכם, וכי אתם מקפידים לעדכן ולהתאים את הפריטים לילד גם לאורך זמן כשהוא גדל וגובה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן