התיפוף המטוטמם של הדרבוקאי יועז הנדל התאפשר באשמת גנץ ואשכנזי

‏הדרבוקיסט יועז הנדל התחיל לקשקש עצמו לדעת משל היה פח תיפוף תימני וגומר עם העלבת כל הצפון אפריקאים שלא לדבר על הערבים וכל המזרחים.

.

האיש נכנס לסיחרור חסר מעצורים גם בשל העובדה שגנץ, לפיד ואשכנזי מאפשרים לו להתברבר בכל כלי תקשורת אפשרי כל הזמן. שתוק כבר, נודניק!

.

 

זו לא השגיאה הראשונה של הנדל, הוא הקצה הימני מדי של כחול לבן וגורם לרשימה נזק לא קטן. הורוביץ ופרץ באמת מרוצים מהתבטאויותיו המזיקות לרשימתו ומועילות לקואליציית השמאל.

 

נ.ב

הכותב אינו מזרחי ודווקא החמיא לא אחת לכחול לבן. עם זאת, תהיה זו טפשות מוחלטת לנצל את הטיפשות של הנדל כדי לחזור לנאשם בשוחד ובמרמה, נתניהו. רק לא זה.

.

 

ובעניין אחר:

‫נתניהו לגמרי מדייק. לנפתלי בנט אין מה להציע לליכודניקים. שר ביטחון כושל שמתגלה כבדיחה (כטענת ליברמ). צעקן חסר תקנה שנכנס בטיפשות אופיינית לבור שנפל בו ליברמן. בנט חשק בג׳וב והתגלה כרכיכת ג׳לי. אפילו כשהסתובב עם אקדח הצעצוע שלו היה פחות מצחיק. שוב ביבי מסתלבט וצולף בנמושה מהנגמ״ש.‬

.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםערן זהבי מתאמן במכבי ומעניק השראה לחלוציה
המאמר הבאאחרי הפוסיקט: נסגרו שלושת מועדוני החשפנות הגדולים בתל אביב
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.