מבזקים

נסראללה בטוח שנתניהו ירצח אותו לפני הבחירות בישראל

מאז חיסולו של הגנרל האיראני סולימאני, נכנס חסן נסראללה לפראנויה שכמותה לא היה מעולם. מנהיג החיזבאללה בטוח שנתניהו, בסיוע טראמפ, הכין תוכנית פעולה מדוקדקת לרצוח אותו וכי הניסיון ייעשה לפני הבחירות בישראל זאת כדי להביא לביבי את הניצחון על גנץ.
 
מנהיג הארגון השיעי הפרו איראני השולט מעשית בלבנון, מצוי בחרדה גדולה מאז מלחמת לבנון הדניהה ואולי אף קודם. כבר עשרות שנים שהוא מהווה מטרה לחיסול ישראלי אך עתה עם מותו של קאסם סולימאני מזכ״ל החיזבאללה מצוי בפאניקה חסרת תקדים.
 
מקורות ביון זרים מציינים כי נסראללה נכנס לסטייט או מיינד (מצב נפשי) חרדתי קיצוני, הוא סובל מפחדים, מתקשה לישון ואינו מתפקד כתמול שלשום. מצבו הנפשי כה קשה עד שנסראללה איבד שליטה והוא מביע את חששותיו גם בפני זרים. הוא מרבה להזכיר את השייך יאסין שהיה ראש החמאס וחוסל מן האוויר ממש כמו סולימאני. לפיכך, הוא מבוצר מתחת לאדמה ושרוי בחרדתיות קיצונית.
 
בשבוע האחרון התבטא בשיחות סגורות כי צוותי חיסול כבר ממוקמים בלבנון וכי הוא יודע שאלה הימים האחרונים לחייו.
 
עניין מרכזי – חדשות וסקופים מאז 1999. עורך ראשי: רמי יצהר Rami Yitzhar 
 
ואכן בישראל שבועיים לבחירות ומשתרר שקט תעמולתי חסר תקדים. כמעט דממה. הפוליטיקאים חורשים את השטח, מתרכזים בלחיצות ידיים ועמוק בפנים יודעים ששום דבר לא צפוי להשתנות עד שנתניהו לא יאולץ לפנות את כיסאו.
 
נתניהו מצידו מתרכז בניצול הזמן למהלכים שימנעו זליגת קולות ממנו למפלגות אחרות. המשימה הושגה חלקית לפי הסקרים והמטרה היא להזיז בכל דרך אפשרית עוד דניים שלושה מנדטים לכיוונו כדי שיצליח להפול את ישראל אחרי הבחירות הקרובות, ממדינה חופשית ודמוקרטית לדיקטטורה דתית שמרנית אפלה ומושחתת מהסוג שהתנחל כאן בשנים האחרונות ושהכיוון שלו ברור: שלטון נוסח ארדואן, חומייני ופוטין על עם ישראל.
 
הימים הקרובים יקבעו במידה רבה את עתיד עם ישראל.
 
רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי
 
רמי יצהר Rami Yitzhar 
 
 
רמי יצהר – הביוגרפיה העיסקית, שמניבה לכם תוצאות:
 
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.
 
 
News-israel.net/nlp
 
#ענייןמרכזי
#המכללהלחדשנות
#רמייצהר
#השיטהשלרמייצהר News-israel.net/nlp עניין מרכזי News-israel.net

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן