נתניהו נכנס לבידוד מחשש שנדבק

ראש הממשלה נתניהו הכניס עצמו לבידוד עד לבירור האפשרות שנדבק בנגיף. גם צוותו הקרוב עשה כך.

 

 

המהלך ננקט לאחר שהיועצת לענייני חרדים של ראש הממשלה, רבקה פאלוך, אובחנה שנושאת הנגיף. ספק אם האישה שהתה בשבוע האחרון עם נתניהו באותו חדר ובכל זאת, למען הזהירות נתניהו בן ה-70 נבדק והוא בבידוד.

 

היועצת שנדבקה שהתה עם זאת בימים האחרונים בחברת שרים וחברי כנסת לא מעטים מה שמעורר חשש גדול בקרב הצמרת הפוליטית, ח״כים ועובדי הכנסת.

 

ישראל היא בין המדינות עם שיעור התמותה הנמוך ביותר, הרבה תודות לכך שנתניהו נזעק מוקדם ובזמן להזהיר את הציבור שוב ושוב תוך שהוא מדגים דוגמא אישית.

.

קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, ערך לאורך היום בדיקה במצלמות המשכן, נוכח פניית משרד הבריאות לכנסת ועדכונו על תוצאות בדיקותיה של עוזרת רה״מ לעניני הכנסת -הגב רבקה פאלוך.

.

בבדיקת המצלמות עולה כי עוזרת רה״מ ביקרה בכנסת בשלושה תאריכים רלוונטיים : 16/3, 23/3 ו- 26/3.

מנכל הכנסת, אלברט סחרוביץ, פנה במכתב לחברי הכנסת ועובדיה וביקש שכל מי ששהה בסביבת העוזרת בתאריכים אלו, יפעל בהתאם להנחיות המופיעות באתר משרד הבריאות.

.

על מנת להשלים את החקירה האפידמיולוגית פנו בכנסת לגורמי המקצוע במשרד הבריאות, על מנת שיצפו אף הם במצלמות המשכן ויבחנו את המשך הצעדים והנחיות בהתאם.

.

ומשהו אישי:

‏לא הצבעתי ביבי אבל מאחל לו מכל הלב שלא נדבק ושישאר בריא וחזק.
‏.
מי שמאחל לו משהו אחר הוא לא בנאדם.

היום גיליתי לתדהמתי ולתמימותי לא מעטים כאלה. ציינתי זאת לעצמי!
חבל.
.

רמי יצהר

Rami Yitzhar
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו משלים את הרכבת ממשלתו החדשה
המאמר הבאח״כ שלח: זירת המבוגרים תקבע אם ומתי ננצח את הנגיף
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.