מכבי תל אביב ״הוציאה לחופשה״ את השחקנים החשודים בפרשת המין

שני שחקניה הבכירים של מכבי תל אביב ששמם נכרך בפרשת בקיום יחסי מין עם תלמידות תיכון אינם מתאמנים עוד עם הקבוצה. השניים לא הושעו רשמית אך בעקבות שיחות אישיות הוחלט לכנות את הפרידה כ״הוצאתם לחופשה״.

 

מכבי תל אביב פרסמה הודעה בנוגע לפרשת המין המיוחסת לשניים משחקניה.

 

בהודעה נאמר:

עם כל הקושי שבדבר, אנו סבורים כי בשלב זה חשוב להמתין בסבלנות ולאפשר להליכים להגיע לכדי מיצוי באין מפריע.

.

המועדון יעקוב מקרוב אחר כל ההיבטים של ההליך ויפעל בהתאם לממצאים ברגע שיהפכו לזמינים.

.

עמדת המועדון אינה משתמעת לשתי פנים בגינוי חריף של כל התנהגות לא חוקית, גזענית, מפלה מכל סוג שהוא, או כזו שאינה הולמת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב.

.

המועדון ימשיך כתמיד לדבוק בהתנהלות על פי חוק, כמו גם על פי ערכים וסטנדרטים התנהגותיים אותם אנו רואים ככאלה המשרתים את טובת המועדון.

.

בבוא העת נפעל במסגרת הליכים פנימיים, ובנושא זה ערך המועדון פגישה עם השחקנים בה נקבע באופן הדדי לטובתם וטובת והמועדון על יציאתם לחופשה זמנית שתאפשר להם לטפל בנושאים שונים הקשורים לאירוע ולמועדון להתמקד, בין שאר הדברים, בכדורגל.

.

המועדון מגנה בכל תוקף את הניסיונות להשמיץ כל צד במהלך הליך זה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםטראמפ מדביק את אמריקה בלאמנות נגיפית
המאמר הבאמעריצי נתניהו מאיימים על חיי שופטי ביהמ״ש העליון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.