התביעה דורשת מאסר בפועל למשה איבגי

בבית המשפט בחיפה נשמעו היום טיעוני הצדדים לפני גזר דינו של השחקן משה איבגי, זאת לאחר הרשעתו מוקדם יותר השנה בביצוע מעשה מגונה.

.

השחקן הורשע בינואר כי החדיר את ידו תחת חולצתה של שחקנית על סט צילומים ב-2012, אולם זוכה משני סעיפי אישום נוספים מחמת הספק.

.

פרקליטו של איבגי טען שיש להסתפק בעבודות שירות ובאי כליאה בפועל. לדבריו, "הוא גזר על עצמו עונש כלכלי וציבורי אדיר – לא לעמוד על שום במה ולא להתראיין בכלי התקשורת במשך חמש שנים. מקווה שבית המשפט יסתפק בעונש הזה. אף איש ציבור לא לקח אחריות כמוהו".

.

התביעה לעומת זאת דורשת להטיל על השחקן, שהיה פעם הפופולרי בישראל, 15 חודשי מאסר בפועל.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתפסו ערבים החשודים בירי ובפציעת שני שוטרים
המאמר הבאההתפרצות השנייה מחייבת צעדים שונים מבעבר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.