מעריצי נתניהו מאיימים על חיי שופטי ביהמ״ש העליון

מתגברת תופעת ההשמצות שהפכו לאיומים ממשיים על חיי שופטי בית המשפט העליון והכל בשל ההסתה הפרועה מצד נתניהו ואנשיו.

 

נתניהו אינו חדל להסית נגד בתי המשפט ונגד היועץ המשפטי לממשלה שהוא עצמו מינה והכל בצל תחילת משפטו הפלילי בהאשמות של שוחד, מרמה והפרת אמונים.

 

היום נפתחה חקירת משטרה לאחר ששופטת עליונה קיבלה מכתב איום על חייה. מהנהלת בתי המשפט נמסר:

.

"מכתב האיום שנשלח אל שופטת בית המשפט העליון ענת ברון, על תוכנו השפל, הוא תוצאה ישירה של הסתה נמשכת ושלוחת רסן נגד הרשות השופטת ושופטיה.

.

הניסיונות להלך אימים על שופטי ישראל לא ירתיעו אותם, והם ימשיכו לבצע את מלאכתם ללא מורא".

שר המשפטים אבי ניסנקורן אומר בתגובה: "המתקפה המתמשכת על מערכת המשפט מסוכנת ומסכנת את חוזקה של מדינת ישראל. יש שופטים בירושלים, והם ימשיכו לבצע את עבודתם ללא מורא".

.

קודם לכן גינה ראש הממשלה החלופי בני גנץ את נתניהו ומפלגתו על קריאתם להכניס לכלא את הכתב תחקירן רביב דרוקר בשל כתבת התחקיר שפירסם בערוץ 13 שבה נכללו הקלטות הנוגעות לתיק השחיתות המכונה תיק 4000.

 

אחד מלקקני נתניהו דורש מהיוהמ״ש מנדלבליט לפתוח בחקירה נגד רביב. שר המשפטים גינה אף הוא את המלחמה המלוכלכת שמנהל נתניהו נגד תקשורת שאינה לקקנית דייה עבורו.

.

בעקבות פתיחת החקירה ולפני לכידת החשוד במעשה השמיע נתניהו גינוי לאיומים:

ראש הממשלה בנימין נתניהו גינה בישיבת הממשלה את האיומים על שופטת בית המשפט העליון ענת ברון.

"יש לגלות אפס סבלנות כלפי כל מי שמאיים ברצח על שופטים ונבחרי ציבור כאחד. רק החודש הגשתי במשטרה שלוש תלונות על איומים ברצח נגדי ונגד בני משפחתי. אני קורא למשטרה לפעול במהירות ובעוצמה כדי להדביר את נגע ההסתה – אין לו מקום בקרבנו".

.

 

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםמכבי תל אביב ״הוציאה לחופשה״ את השחקנים החשודים בפרשת המין
המאמר הבאנתפסו ערבים החשודים בירי ובפציעת שני שוטרים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.