שוב לא מצליח לה, לרינה

רינה מצליח הושעתה משידור על ידי מעסיקיה בערוץ 12. זה קורה למחרת התבטאות ביזיונית של העיתונאית הוותיקה.

 

מצליח הודיעה בשידור במוצאי שבת כי לדעתה מצביעי נתניהו ימשיכו לתמוך בו ״גם אם יאנוס את הבת שלהם״.  בסיום המהדורה, בעקבות התגובות הקשות על הדברים היא אפילו לא התנצלה והסתפקה באמירה שזו היתה כנראה ״אמירה לא מוצלחת״.

 

נתניהו והליכוד ניצלו את התקרית להפנות דרישה לפעול נגד מצליח. הפנייה הועברה גם למועצת העיתונות והתקשורת בישראל והיא כוללת דרישה שינקטו בצעדים משמעתיים נגד חברת חדשות 12 והעיתונאית רינה מצליח.

.

מצליח אמרה אמש בתוכנית "פגוש את העיתונות" כי "תומכיו של נתניהו מתראיינים ואומרים 'גם אם הוא יאנוס את הבת שלי אני אצביע לו'". בתלונה נטען כי ההתבטאות "מהווה פגיעה חמורה ברגשותיהם של תומכי הליכוד ופגיעה בערכי הדמוקרטיה".

.

אין זו הפעם הראשונה שרינה מסתבכת באמירות מיותרות נגד נתניהו ובכך היא מעניקה בהתנדבות תחמושת לליכודניקים כדי שאלה יתקפו את התקשורת ויאשימו אותה בסמולנות ובטינה מכוונת לראש הממשלה.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

 

גילוי נאות: רמי יצהר Rami Yitzhar הוא חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל.

שיתוף:
מאמר קודםבתי החולים נדרשים לפתוח מחדש את מחלקות הקורונה
המאמר הבארשת: התנהגות מתן חודורוב היא ״ביריונית״
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.