עמיר פרץ נגד התעקשות נתניהו למנוע העברת הטיפול למשרד הביטחון

שר הכלכלה והתעשייה עמיר פרץ אומר היום כי

״צריך לטפל בגל הקורונה החדש בצורה עניינית, בהתאם למסקנות מהגל הראשון״.

.

לדברי פרץ, ״הפעולה הראשונה המתבקשת היא, העברת האחריות לביצוע ניהול המשבר למשרד הביטחון. החלוקה ברורה , משרד הבריאות הוא הרגולטור ומשרד הביטחון האופרטור. כלומר, משרד הבריאות קובע מדיניות ומשרד הבטחון מבצע אותה.״
.
השר פרץ , שמילא בעבר את תפקיד שר הביטחון הדגיש: "אני מכיר היטב את יכולות פיקוד העורף ומערכת הביטחון שערוכים לטפל במשברים בקנה מידה לאומי, זו לא שאלה פרסונלית של שר כזה או אחר, השרים כולם כוונתם טובה, אבל כשר הבטחון לשעבר אני אומר במפורש כי זהו המשרד שיכול לטפל במהירות וביעילות במשבר״.

*

השר פרץ הוסיף: ״אסור למנוע מאזרחי ישראל טיפול מיטבי במשבר הקורונה וזה לא הזמן להתחשבנויות פוליטיות״.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהמדענים בפאניקה: הקוד הגנטי של הנגיף אינו פציח
המאמר הבאפפ מנצל את חגיגת האליפות של ליברפול
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.