ציצים על המנורה בהפגנה נגד ביבי

ההפגנות נגד השלטון הדיקטטורי של נתניהו נמשכות בלי הפוגה. הפעם כמעט בלי אלימות. היו קצת חסימות ורעש של צפצפות באחת בלילה אבל האטרקציה היתה המפגינה שטיפסה על המנורה, עטתה מסיכה, הורידה חולצה, הראתה ציצים די נפולים, חשפה גוף הסובל מעט מדי פעילות ספורטיבית לעומת יותר מדי זלילה בלתי מנחמת. הצופים הריעו וקיבלו תמורה מלאה למאמץ שהושקע בהגעה לזירה.

 

זה הסיכום שלנו. וזה הסיכום המשטרתי לאירוע שהסתיים הרבה אחרי חצות:

 

*

משטרת ישראל נערכה מראשיתה של המחאה על מנת לאפשר לכלל המפגינים להביע את מחאתם בצורה לגיטימית באזור כיכר פריז, וזו התקיימה במשך מספר שעות.

בתוך כך, המשטרה אף אישרה את קיומה של התהלוכה לגביה הוגשה בקשה, והיא התקיימה עד לכיוון כיכר הכנסת, ולאחר מכן חזרה ממנה לכיכר פריז.

במהלך המחאה, המשטרה פעלה לשמירה על בריאות ציבור המשתתפים, וחילקה כ 200 מסיכות למשתתפים. במקרים אחרים בוצעה אכיפה נגד מי שלא עטה מסיכה כלל.

על אף המחאה הלגיטימית של מרבית המפגינים, קומץ אחר שככל הנראה הגיע במטרה להפר את הסדר, קרא לעבר השוטרים בשמות גנאי כגון 'נאצים' ואף הושלך לעבר השוטרים רימון עשן.

בתוך כך, עצרה / עיכבה המשטרה 34 חשודים בחשד לעבירות שונות של הפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים.

המפגינים לאורך המחאה השתמשו במערכות כריזה, תופים וצפצפות, שהיוו הפרעה משמעותית לתושבי האזור, ועל כן סמוך לשעה 1:00, ביקשה המשטרה מהמפגינים לפנות את הצומת, ולאחר שלא נענו, החל פינוי הצומת ופיזור המפגינים ע"י השוטרים.קרדיט: דוברות המשטרה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו מאבד שליטה והטינה נגדו גוברת גם בימין
המאמר הבא3 אסירים פליליים הוטסו לארץ מאירופה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.