מיתון? כך תחסוך רבבות שקלים בשנה בלי להרגיש

נכון להיום: גם אם יש לך עבודה, אתה לא ממש יכול לדעת מה יהיה מחר.

.

אם העתודות לא מאפשרות המשך חיים לאורך זמן בלי חשבון – תתחיל לבדוק על מה אתה סתם מבזבז,

שב, תכין רשימה, תקדיש טיפה תשומת לב לשאלה אילו הוצאות קבועות לא באמת נחוצות יש לך, כמה הוראות קבע מיותרות מנסרות לך מאות שקלים בשנה בלי להרגיש, כמה סמרטוטים כאילו אופנתיים אתה קונה כשבפועל הם זהים לאלה שרובצים לך בארון, כמה רבבות שקלים אתה זורק בשנה במסעדות שמוכרות בעיקר מזון ממקור לא ברור, שהוא בעיקרו משמין לא בריא ובעתם מחליא את הגוף ומצמק את הכיס.

.

 

העיתון של היום החששות של מחר. 

.

בדוק טוב טוב אם אין אוטו מיותר בבית, אם באמת צריך להחליך את הקיים ובכלל, מה ההוצאות הקבועות האמיתיות שלך. מבטיח לך תדהמה מוחלטת מן הממצאים.
בהצלחה!

.

MerkaziTV
יציג לכם ראיון מיוחד בנושא עם עצות שימושיות.

.

 

MerkaziTV
לחץ לייק ועל הפעמון ותדע מתי הכי כדאי לבוא לבקר אותי שם.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar
טריינר NLP
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגנץ מתקשה בתנועה – מעלית מיוחדת מותקנת בביתו
המאמר הבאנתניהו השפיל את גנץ ואשכנזי והם אומרים שזה גשם
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.